Nové Zámky pokorili v Piešťanoch mladíkov z HK Orange 20

HC Nové Zámky

PIEŠŤANY 27. októbra (WebNoviny.sk) – Hokejisti HC Nové Zámky zvíťazili v Piešťanoch 4:2 nad hráčmi HK Orange 20 vo štvrtkovom zápase 16. kola Tipsport ligy 2016/2017. Po bezgólovej úvodnej časti hry Novozámčania položili základ svojho úspechu v druhej tretine: strelili tri góly a neinkasovali.

„Dvadsiatka“ v tretej tretine dvakrát skórovala, na bodový zisk to však nestačilo. Nové Zámky sa ziskom troch bodov vyšvihli na ôsmu priečku v tabuľke o skóre pred HKM Zvolen.

Hokej – Tipsport liga 2016/2017 – 16. kolo – štvrtok:

HK Orange 20 – HC Nové Zámky 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)

– hralo sa v Piešťanoch

Góly: 48. Košecký, 55. Marek Sloboda (Pätoprstý) – 24. Michal Hudec (L. Hvila, V. Čížek), 33. Saarinen (Bahenský, Drtina), 39. Bahenský (Brabenec, Saarinen), 49. Saarinen (Brabenec, Bahenský)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Goga – Návratek, Synek, 171 divákov

HK Orange 20: Durný – Hain, D. Trška, Košecký, Jendroľ, Hedera, Bdžoch – Marek Hecl, Sádecký, Pataky – Marek Sloboda, M. Murín, D. Pätoprstý – Vybíral, N. Jaško, A. Liška – L. Žiak, Oško, R. Mesároš – Váňa

Nové Zámky: Škorvánek – Ďurčo, Drtina, V. Čížek, Sandgren, Martin Chovan, Mäkinen, Maier, Sucharda – Bahenský, Brabenec, Saarinen – L. Hvila, Michal Hudec, M. Paulovič – R. Lelkeš, Čaládi, J. Tibenský – Fábry, Dominik Rehák, Dubec

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2016/2017 po štvrtkovom zápase 16. kola:

HK Orange 20 13 1 0 0 0 0 12 13:59 3

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.