Zdá sa vám, že si z vás osud robí psinu. Najprv nepríjemné návštevy a potom pozvanie k priateľom, ku ktorým sa vám vôbec nechce ísť. Tajne dúfate, že stretnutiu sa vyhnete. Či už naň pôjdete, alebo nie, čaká vás prekvapenie.

Zdravie

Podcenili ste to s počasím a cítite, že niečo na vás lezie. Únava a bolesti hlavy neustúpia ani koncom týždňa. Skúste si posvietiť na váš jedálniček.

Vzťahy

Medzi vami a partnerom cítite určité napätie. Máte pocit, že pred vami niečo skrýva. Nesnažte sa to riešiť rozhovorom. Potrebuje jednoducho čas, aby si v hlave ujasnil problémy, ktoré ho trápia v práci a ktoré nemá chuť rozoberať s vami.

Peniaze

Tento týždeň praje financiám. Pusťte sa do rekonštrukcie bytu, domu chatky či riešenia bytovej otázky. Je vhodný čas na kúpu nehnuteľnosti. Buďte však dôslední a obozretní. Hrozí problém najmä v prípade zmeny bydliska či pri výmene alebo kúpe.

Práca

V zamestnaní sa začínajú diať zmeny. Nie všetky sa vám však budú páčiť. Prijmite ich bez rozdielu. Uvidíte, že všetko sa nakoniec obráti vo váš prospech a ťažiť z týchto noviniek budete najmä vy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané