Vedeli ste, že vaše znamenie horoskopu ovplyvňuje sexuálne preferencie, najtajnejšie intímne fantázie či vaše najzmyselnejšie túžby? Všetko je napísané v našej rodnej schéme a súvisí s pozíciami Venuše a Marsu. Pozícia Marsu ovplyvňuje mužskú sexuálnu výkonnosť, zatiaľ čo Venuša je spojená so ženskou túžbou, láskou a sexuálnym potešením. Podľa znamenia tiež zistíte, čo si tajne želáte.

Erotický horoskop Baran

Baran patrí medzi najhorúcejšie a najvášnivejšie znamenie zverokruhu. Vládne mu predsa oheň. V posteli je spontánny a rád dominuje.  Baran potrebuje intenzívnu a vášnivú lásku, inak sa cíti frustrovaný. Všetko chce mať hneď a zaraz. Chýba mu totiž trpezlivosť a vytrvalosť. Neznáša však stereotyp. Ako náhle si vás podmaní, bude hľadať nové výzvy.  Preto vzťahy Baranov netrvajú zväčša dlho.

Ak je váš partner narodený v tomto znamení zverokruhu , sexuálne vzťahy by mali byť krátke, ale intenzívne. Baran miluje , ak ho v posteli partner pochváli a celkom sa mu odovzdá. Potom pre vás urobí všetko, aby naplnil aj vaše najtajnejšie túžby. Samozrejme, ak ho necháte dominovať.

Erotický horoskop Býk

Toto sú bezpochyby najlepší milovníci znamenia zverokruhu! Bývajú zmyselní, nežní a vášniví. Ľudia narodení v znamení Býk majú radi dobré jedlo a väčšinou sa intímnym chvíľam najradšej oddávajú v dobre známom domácom prostredí. Milujú dlhé vzťahy a v posteli neradi experimentujú. Bývajú tvrdohlaví. Počas milovania pracujú všetky ich zmysly a vedia pochopiť i najtajnejšie želania svojho partnera. Zažijete s nimi úžasný orgazmus.

Ak chcete uspokojiť Býka, preukážte im svoje emócie. Naozaj potrebujú lásku, aby sa cítili dobre! Býk urobí všetko pre to, aby úplne uspokojil svoju druhú polovicu. Stimulujte ich zmysly a nezabudnite na nič! Odvďačia sa vám úžasným vyvrcholením i oddanosťou a budú vás zbožňovať od hlavy až po päty. Ak však chcete zviesť toto znamenie, netreba zabúdať, že sa najradšej miluje vo svojej vlastnej posteli.

Erotický horoskop Blíženci

Ľudia narodení v znamení Blíženec oplývajú veľkou fantáziou, ktorá dokáže povzbudiť ich libido. V posteli veľmi radi experimentujú a ich spôsob milovania je zakaždým iný. S nimi sa v spálni určite nudiť nebudete. Blíženci sú tiež veľmi hraví a do intímneho života vnášajú ľahkosť.  Ich rozmanitosť z nich robí skvelých milencov. Nevadí im, že ich partner zaujme dominantnú pozíciu a súčasťou sexu musí byť bozk. Blíženci sa veľmi radi bozkávajú a vždy veľmi dobre vedia, čo robia. Láska je totiž pre nich hra. Nechýba im spontánnosť a veľkorysosť. Blíženci počúvajú vaše potreby a za každú cenu sa nesnažia presadiť svoj záujem.

Ak je váš partner Blíženec , viete, že nemá žiadne obmedzenia, každá aktivita je odvážne podnecujúca a vždy vás v posteli niečím prekvapí.  Vy by ste sa mali snažiť zaujať ich záujem, lebo môžu vás vymeniť za niečo nové.

Erotický horoskop Rak

Ľudia narodení v znamení horoskopu Rak sú veľmi citlivé a inštinktívne bytosti. Bývajú tiež spontánni, prístupní novinkám. Túžia však byť milovaní  a potrebujú sa cítiť v bezpečí. Nezáleží im na výkone, prednosť dávajú svojim emóciám.

Ak si chcete získať Raka, buďte romantickí a rozprávajte im, akí sú úžasní.  Dajte im pocit, že sú milovaní a chránení, preukážte im svoju náklonnosť. Rak nevie rozdeliť sex od lásky, potrebuje dotyčnú osobu milovať, aby sa jej mohol oddať aj v posteli.

Máte partnera Raka? Pripravte sa na to, že svoje ego budete musieť často potlačiť. Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu túžia po fyzickom kontakte, veľkej náklonnosti a potrebujú ustavičné uisťovanie, že ich milujete, a to viac, ako je vám to príjemné.

Musíte mu vždy ukázať, že „pracujete na vzťahu“. To znamená dodržať vaše sľuby, vždy robiť to, čo poviete, že budete robiť. Rak vám musí veriť . Ak nie, zabudnite na sex.

Erotický horoskop Lev

Lev musí byť obdivovaný, obletovaný stredobod pozornosti. V posteli bude myslieť hlavne na seba. Fascinuje ho krása ľudského tela. Levy sú v spálni zmyselné, vášnivé a veľkorysé stvorenia, čo z nich robí veľmi dobrých milencov!

Ak máte vzťah s Levom , nezabudnite na ich „lovný“ inštinkt a ich potrebu trvale podmaniť si druhú polovicu! Sú skutočne estetici, milujú krásnu postavu a starajú sa o svoj vzhľad. Musia naozaj vyniknúť! V posteli si radi prevezmú iniciatívu a zbožňujú luxus.

Chcete si získať ženu Levicu? Zoberte ju do najdrahšieho značkového obchodu a nechajte ju kúpiť si, čokoľvek chce. Bude vaša.

Ak si chcete získať muža Leva, potom ho musíte neustále chváliť, avšak úprimne. Inak vás prekukne. Vyzdvihnite jeho schopnosť zarábať peniaze alebo jeho potenciál a uistite sa, že vie, že ho vnímate ako nejakého génia. Lev miluje ľudí, ktorí sa cítia pri ňom dobre. Nikdy nekritizujte ani muža ani ženu narodenú v znamení Lev. Ak áno, potom zabudnite na sex!

Erotický horoskop Panna

Ľudia narodení v znamení Panna sú extrémisti a perfekcionisti. Najmä, keď sú zamilovaní! S Pannou je to všetko alebo nič! Majú obdobie v živote, keď sú vášniví a potrebujú sex neustále. Potom nastane čas, keď sú chladní a fyzické zblíženie k životu jednoducho nemusia mať. A to bez akéhokoľvek upozornenia svojho partnera! Ten zväčša nemá poňatia, prečo sa tak udialo.

Ak je vaša druhá polovička narodená v Panne, musíte jej svoju lásku dokazovať. Budete pritom potrebovať veľa trpezlivosti. Netreba zabúdať, že ide o najviac introvertné znamenie zo všetkých. Ak ich vydesíte, utečú. Na druhej strane, ak viete, ako ich utešíte, úplne sa rozdajú a dávajú partnerovi to najlepšie zo seba. Aby ste im pomohli dosiahnuť orgazmus, musíte ich usmerňovať, lebo zväčša nevedia, čo v sexe chcú a čo im spôsobí potešenie.  Atraktívna a intelektuálna Panna musí mať v intímnych záležitostiach často posledné slovo. Jej praktickosť sa prejavuje aj v sexe. Vždy sleduje nejaký cieľ. Musí sa však pritom cítiť v bezpečí a milovaná.

Erotický horoskop Váhy

Osoby narodené v znamení Váhy majú tendenciu vychutnávať si každý okamih. Milujú sex a je pre nich nevyhnutnou súčasťou ich vzťahu. Najviac šťastní sú, ak sa ich partner  cíti spokojný tiež. Toto znamenie býva veľmi závislé od svojej milovanej osoby. Sexom riešia mnoho konfliktov.

Ak je vaším partnerom človek narodený v znamení Váhy, prevezmite iniciatívu. Buďte nápadití, prekvapujte ho a objavujte nové erotické hry každý deň, pretože sex jednoducho potrebujú. Inak vám utečú za iným dobrodružstvom.

Ľudia narodení vo Váhach  majú tiež zmysel pre humor a hravosť. Oboje im pomáha navodiť tú správnu intímnu atmosféru. Často však nevedia, čo chcú a očakávajú, že rozhodnete za nich.

Erotický horoskop Škorpión

Škorpión je najvášnivejšie znamenie zverokruhu! Keď sú zamilovaní, sú intenzívni a vášniví. Sexom riešia mnoho konfliktov, je pre nich relaxom a upokojuje ich nervy.

Milujete osobu v znamení Škorpión? Nechajte, nech prevezme vládu a nič mu neodmietajte. So Škorpiónom je najlepšie neťahať sa za prsty. Buďte však pripravení na čokoľvek. Môžu vás zobrať do nebeských výšin a zažiť s ním neopakovateľné orgazmy.

Škorpióny sú motivovaní žiarlivosťou. Napríklad žena narodená v tomto znamení bude vždy chcieť muža, ak si myslí, že po ňom túžia aj iné ženy. Muž môže byť pritom škaredý, nepríjemný a zločinec, ale ak si myslí, že ho chcú iné, bude sa ho snažiť získať. Rovnako sa správa aj mužské pokolenie narodené v tomto znamení. Škorpióny jednoducho milujú výzvy. Ak chcete zaujať pozornosť tohto znamenia, dajte mu pocítiť, že po vás túžia aj iní. Beda však, ak mu to dáte najavo, už keď žijete vo vzťahu. Majetnícky Škorpión bude besnieť žiarlivosťou a túžiť po pomste.

Erotický horoskop Strelec

Don Juan zo zverokruhov!  Znamenie Strelec sú rodení dobrodruhovia. Milujú zmenu a nezávislosť. Často svojho ideálneho partnera veľmi dlho hľadajú a málokedy nachádzajú. Ak sa tak stane, trošku skrotnú svoju vášeň a zostávajú verní. Avšak nedávajte im obmedzenia hneď na začiatku vzťahu.

Ak je vaším partnerom Strelec, dostanete toľko, koľko dáte. Strelec potrebuje spoluúčasť a nehu. Nezabudnite na ich dobrodružnú dušu a vyskúšajte si s nimi milovanie vo voľnej prírode. Zbožňujú sex pod holým nebom!

Erotický horoskop Kozorožec

Sex nie je pre Kozorožcov prioritou. Niektorí z nich ho dokonca považujú za nebezpečnú závislosť. Keď sa vám však podarí získať ich dôveru a prebudiť v nich vášeň, zistíte, že vedia byť vynikajúcimi milencami. Kozorožec je mimoriadne lojálny voči svojim partnerom, takže sa nemusíte obávať žiadnej zrady!

Ak máte vzťah s Kozorožcom, mali by ste vedieť, že sú veľmi racionálni a že musíte s nimi jednať jemne a nežne. Najdôležitejšie je, aby ste na nich išli opatrne a pomaly. Bývajú tiež dosť praktickí, takže si ich môžete získať aj touto cestou.

Erotický horoskop Vodnár

Vodnár je prieskumník, ktorý miluje experimentovať a hľadať stále niečo nové. V intímnom živote sa musí sebarealizovať. Ľudia narodení v tomto znamení sa často starajú o vlastnú rozkoš a nepozerajú na potreby svojho partnera.

Ak je váš partner Vodnár, vaša dôvera závisí od ich aktuálnej nálady. Budete musieť rozlúštiť ich túžby a pocity, ale byť na pozore pred ich náhlymi náladovými zmenami.

Vodnári tiež milujú dlhé rozhovory so svojou milovanou osobou. Zaujímajú sa o módu a majú výborný vkus. Chcete si ich získať? Oblečte sa do svojich najlepších šiat a nechajte ho hovoriť o svojich snoch a túžbach.

Erotický horoskop pre znamenie Ryby

Bezpochyby najcitlivejšie znamenie zverokruhu, ktoré nedokáže bez emócií žiť. Ryby city dávajú do všetkého, do každého aspektu vo svojom živote. Ich životný cieľ je životná láska. Môžu sa nechať uniesť a nechať ovládať partnerom. Nevadí im nasledovať ho a splniť mu každé želanie.

Ak je vaším partnerom osoba narodená v znamení Ryby, utvrdzujte ju, že ju milujete a že je vašim životom. Potrebuje počuť tieto slová. Potom sa vám úplne odovzdá a vaše šťastie jej bude prednejšie pred svojim.  Takisto aj v intímnom živote vám splní všetko, čo vám vidí na očiach.

Ryby chcú vlastniť všetko, čo máte, vrátane vašich peňazí. Nečakajte od nich nezávislosť. Toto znamenie je veľmi neisté. Stačí i najmenšie sklamanie a zrúti sa im svet.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané