Počas tohto mesiaca vám bude vládnuť Venuša, ktorá poriadne rozdúcha vašu vášeň. Čo z toho? Čítajte tu.

Zdravie

Nasleduje dni si treba dať pozor na úrazy a bolesti chrbta. Neprepínajte svoje sily. Môžete si uškodiť.

Vzťahy

Ľuďom narodeným v tomto znamení pripravili planéty teda poriadne horúce dni. O to sa postará najmä Venuša a Mars. Je to pre vás pozitívne alebo negatívne? Zaujímavé je, že aj jedno, aj druhé. Pôsobíte mimoriadne príťažlivo na opačné pohlavie. Čo z toho? Čaká vás požehnane veľa vášne a dokonca pocítite aj motýliky v bruchu. Môžete si teda gratulovať. Na toto ste predsa čakali. Dávajte si však pozor, pád z veľkých výšok býva veľmi bolestivý.

Len pre zadaných – nestavajte sa stále do pozície trpiteľa a zbytočne si nekomplikujte život. Nemusíte si voliť v živote to najhoršie, aby ste si začali vážiť samého seba. Začnite už teraz!

Peniaze a financie

Nečakajte zbytočne na rozhodnutia iných, ktorí rozhodnú v dôležitej otázke týkajúcej sa vašich financií. Prevezmite konečne zodpovednosť do vlastných rúk.

Práca

Najmä v strede mesiaca sa vás budú zmocňovať obavy pred stratou zamestnania. Nebojte sa však. Nie sú opodstatnené a pochybnosti najlepšie vyriešite pár dňami voľna. To vám pomôže získať opäť váš realistický pohľad.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom