V tomto mesiaci vás čaká zaujímavé stretnutie. Majte oči na stopkách, aby ste neprepásli šancu.

Zdravie

Začiatkom mesiaca to bude vyzerať, že sa vás chce zmocniť únava. Budete sa cítiť vyčerpaní. Ku koncu mesiaca sa to však zlepší.

Vzťahy

Váš pokoj je priam neotrasiteľný. Aj keď sa vám zdá, že okolie sa rozhodlo skúšať vaše nervy, až kým nepovolia. Nenecháte sa nikým vytočiť. Vaša budhistická vyrovnanosť vezme všetkým horúcim hlavám a cholerikom vietor z plachiet. Dajte ale pozor, aby ste na druhých nepôsobili príliš arogantne. Mohli by ste tak odplašiť dôležité prekvapivé stretnutie, ktoré pre vás pripravili hviezdy. Ide o muža alebo ženu vašich snov či charizmatickú osobnosť, ktorá zmení pohľad na váš svet? Práve v tom spočíva prekvapenie. Či už v prvom alebo v druhom prípade, šťastena vám začne priať najmä koncom mesiaca a toto stretnutie bude pre vás veľmi pozitívne.

Peniaze a financie

Počas tohto mesiaca si škrtnite vetu \"To si nemôžem dovoliť\" a urobte si niečím radosť. Zaslúžite si to!

Práca

V zamestnaní pôsobíte spomalene a povýšenecky. Váš pokoj vytáča niektorých kolegov. Ignorujte to a zbytočne sa nezamotávajte do problémov. Mohlo by to rapídne zhoršiť klímu na pracovisku. Hviezdy vás nabádajú ku skúške niečoho nového. Nebojte sa ju počúvnuť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané