Pre osobu narodenú v znamení Vodnár je to rok veľmi zaujímavý, vzrušujúci, ale i náročný – popáli každého, kto by sa ho odvážil nebrať vážne. Majte sa na pozore v investíciách, vhodná doba na výstrelky nebude najmä v prvom polroku. Niektorí jedinci sa nebudú chcieť pripsôsobiť zmenám a budú prepadať nervozite a emočným výbuchom. Majte sa na pozore pred vlastnými myšlienkami a brzdite svoju snahu byť brutálne otvorení. Vodnári narodení medzi 21.a 31. 1. majú väčšiu šancu uspieť. Ako náhle sa do niečoho pustia, tak to bude naplno. Muži, ktorí doposiaľ nezakotvili v prístave trvalého vzťahu, nájdu partnerky svojho srdca.Vodnári narodení medzi 1. a 10. 2. majú nepokojnú dušu a budú sa musieť naučiť ovládať svoj temperament a impulzívnosť. Od apríla do júna vám šťastie praje, pokiaľ budete rozumní. Ďaleko viac problematické vzťahy budú prežívať Vodnári narodení medzi 11. a 19. 2., obzvlášť tí, ktorí uprednostňujú voľnosť a majú tendenciu venovať sa hlavne svojim problémom. Ak sa však rozhodnú bojovať za niečo, o čom sú presvedčení, že je to správne, zvíťazia.

Zdravie

Vodnári majú sklon k chorobám krvi, vodnateľnosti a k chorobám zažívacieho ústrojenstva. Často sa u nich prejavuje zrážanlivosť krvi a problémy s krčnou chrbticou, kĺbmi, so zápästiami, s cievami a šľachami. V prípade nachladnutia a horúčky väčšinou využívajú prírodné metódy liečby. Vodnári veľmi radi športujú, navštevujú fitcentrá, snažia sa posilňovať, niekedy až príliš. Stále zdokonaľujú telo, veľmi im záleží na vzhľade. Prílišná fyzická záťaž ich skôr vyčerpáva, než aby im dodávala silu. Preto všetko s mierou. Medzi Vodnármi je najviac vegetariánov a nefajčiarov a tiež najviac astmatikov a alergikov. Nepodceňujte ani nepatrné príznaky ochorenia.

Vzťahy

Vodnári považujú za dôležitejší prežitok duševný než telesný. Ponúkajú vzťahy, v ktorej zažijete dostatok komunikácie a názorov, zvlášť v otázkach vnútorného života. Vládcom tohto znamenia je planéta nepredvídateľnosti. Vodnár s prevahou Uránu neznáša konvenčnosť a rád sa odlišuje. Najprudšiu zamilovanosť prežíva od júna do septembra. Počas tohto obdobia dokáže byť milý, zábavný a nesmierne originálny. V danom období by najradšej všetky svoje ideály okamžite realizoval. Vodnár sa do chomútu príliš neženie. Túži po slobode a nezávislosti. Vodnári narodení medzi 21. a 31. 1. Sú ďaleko viac spoľahliví a vytrvalí. Veľmi dobre si uvedomujú, kde je ich miesto a kam smerujú. Vodnári narodení medzi 1. a 10. 2. si musia dať dobrý pozor, aby neboli odvádzaní od svojich povinností. Útek z reality im nepomôže. Vodnárom narodeným medzi 11. a 19. 2. prináša ich vzdušný element vo vzťahoch nové vzruchy a zmeny. Zaznamenávajú rastúci vplyv vďaka svojej obľúbenosti. Pre nezadaných je tu výzva, pre zadaných problém. Pod vplyvom Neptúnu by ste mali myslieť viac na duchovno i na zadné vrátka.

Peniaze

Jedni budú na tom dobre, druhí budú musieť počítať každé euro. Vodnári narodení medzi 21. 1.a 10. 2. sa budú mať finančne lepšie ako ostatní.  Splnia si svoj dávny sen alebo aspoň položia základy k jeho vzniku. Vodnári narodení medzi 11. a 19. 2. by nemali pokúšať šťastie a príliš riskovať vopred neoverených projektoch. Snažte sa radšej problémy neutralizovať, alebo ich vyriešiť aspoň čiastočne. Bolo by bláznovstvom sa domnievať, že jednou pôžičkou zaplatíte druhú. Dávajte si pozor v prvom štvrťroku na precenenie fyzických i psychických síl. Od júna do decembra budete v mnohých prípadoch celkom spokojní. Pocítite istotu, ktorú máte vo svojich znalostiach a zručnostiach. Uvidíte, že šance sa nezužujú, skôr naopak. Váš život sa nielen upokojí, ale bude aj radostnejší.

Práca

Často si budete klásť otázku o zmysle svojho života a budete zvažovať chyby. Aj keď budete premýšľať o rôznych možnostiach, určite nie je vhodná doba meniť zamestnanie, zbavovať sa životných istôt.

Kariéra

Vodnáři narodení medzi 21. a 31. 1. Môžu síce dostať rôzne pracovné ponuky, ale nie všetky budú vyhovovať vášmu naturelu. Dobre zvážte každý krok. Vodnári narodení medzi 1. a 10. 2., zrejme sa na vás zosype veľa starostí, restov z minulého roku vrátane rôznych nesplnených sľubov a nedoplatkov. Nepodliehajte preto emóciám, každá situácia prináša striedavé výhody a kto je raz hore, môže sa vzápätí ocitnúť dole. Vodnári narodení medzi 11. a 19. 2., pozerajte sa na dianie okolo seba pozorne. Môže totiž dôjsť k razantným krokom vo všetkých oblastiach, ak si nebudete plniť svoje povinnosti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané