Vnútorne cítite, čo by ste mali robiť, ale neviete nájsť silu, aby ste to spravili. Prestaňte hľadať výhovorky. Problémy, ktoré máte, ste si zavinili sami. Ale nie je podstatná vina. Rozhodujúce je, aby ste si všetko uvedomili a začali problémy riešiť.

Zdravie

Nevyhnete sa chorobe. Donúti vás, aby ste boli vzorným pacientom. Pár dní oddychu vám však nezaškodí. Aj keď ich budete musieť dobiehať.

Vzťahy

Doprajte si kultúrne zážitky. Splňte si svoje túžby a neľutujte peniaze. Navštívte všetko, čo ste chceli vidieť. Či už je to muzikál, divadelné predstavenie alebo bláznivá komédia v kine. Ak sa vaše túžby nestotožňujú s partnerovými, choďte radšej každý zvlášť. Šťastie vám praje.

Peniaze

Vhodný čas na nákup či predaj nehnuteľností a uzatváranie obchodných zmlúv. To platí najmä pre podnikateľov.

Práca

Asi ste podcenili ľudskú závisť. Mohlo by sa vám ľahko stať, že si niekto z vašich kolegov privlastní vaše nápady. Bráňte sa aj napriek tomu, že nebude jednoduché dokázať vaše zásluhy. Ak si budete dôverovať, podarí sa vám zvrátiť situáciu vo svoj prospech. Dostanete sa tiež k informáciám, ktoré vám poskytnú isté výhody. Po zdravotnej stránke sa však nebudete cítiť fit a ovplyvní to vaše rozhodovanie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom