Osoby narodené vo Váhach prežijú stredne uspokojivý rok, v ktorom bude finančné postavenie vcelku stabilné. Nemáte sa teda čoho obávať, budete mať dostatok energie a času, aby ste išli za svojim cieľom. Pokúste sa však do pracovných záležitostí vniesť poriadok a systematickosť. Zabudnite na prelietavé nálady. Váhy, ktoré sa narodili medzi  24. 9. a 2. 10. získajú viac ako obvykle, energia z vás bude priam sálať. Sebavedomo využijete svoje znalosti a skúsenosti. Najviac priaznivo sa vaša snaha odrazí na vyhliadkach od mája do októbra. Váhy narodené medzi 3. a 12. 10. budú prežívať veľmi rušné spoločenské chvíle a niektoré udalosti, ku ktorým dôjde, budú zvlášť priaznivé pre osobný život. Nevylučuje sa posun v kariére, svadba, krstiny, sťahovanie i cestovanie. Vaša popularita stúpne, ale zároveň sa objavia rôzne nástrahy, ktoré považujte za obdobie skúšok. Pre Váhy narodené medzi 13. a 23. 10. je najdôležitejšou témou roku akási transformácia vlastnej osobnosti. Budete musieť prehodnotiť svoje postoje a plány, pretože práve oni slúžia ako odraz k vášmu ďalšiemu rozvoju. Predovšetkým prvé štyri mesiace počítajte s väčšími výkyvmi. Zostávajúcu časť roku prežijete v relatívnej pohode.

Zdravie

Váhy najviac trpia bolesťami hlavy, migrénami, častými prechladnutiami, chorobami obličiek, močových ciest. Mávajú tiež problémy so žalúdkom, žlčníkom, štítnou žľazou či s chrbticou. Ani hormonálne poruchy sa im nevedia zvyčajne vyhnúť. Ľudia narodení v tomto znamení by mali viac ako príslušníci iných znamení myslieť na svoje zdravie. Nepatrné zhoršenie rozhodne neberte na ľahkú váhu. Ak budete prvé príznaky ignorovať, budú postupne silnieť, až sa zmenia v akútny problém s nutným lekárskym zásahom a pobytom v nemocnici. Na jeseň a v zime buďte na seba obzvlášť opatrní.

Vzťahy

Váha sa radí k nepokojným, srdečným a spravodlivým ľuďom. Urovnáva spory druhých a neznáša konflikty. Mimoriadne miesto v jej živote zaujíma láska. Do citu sa dokáže vložiť natoľko, že často sama nevie, čo sa s ňou deje. Miluje útulný príbytok a počas sexu preferuje pohodlie. Počas intímnych radovánok musia mať títo ľudia komfort. Slobodným Váham máj, jún, august a september prinesú plnú náruč lásky. Nezmeškajte žiadnu príležitosť, pozvanie na kultúrne akcie, možno práve tam na vás čaká osudové zoznámenie. Najviac sa darí Váham narodeným medzi 24. 9. a 12. 10. Musíte však jednať srdcom, počúvať vnútorný hlas a vystríhať sa malicherných záležitostí. Ak máte veľké očakávania, budete sklamaní. V prípade Váh narodených medzi 13. a 23. 10. sa dá očakávať s najväčšou pravdepodobnosťou, že ich dlhodobý vzťah prejde skúškou kvality. Počas nej budú najmä muži vystavení určitým obmedzeniam a väčším nárokom. Nedá sa vylúčiť, že  niektorým Váham sa vzťah rozpadne. Hlavne nestrácajte hlavu a neprepadajte panike. Osud vám chystá niekoho iného a lepšieho.

Peniaze

Priaznivá konštelácia by vám mala byť naklonená aj v tejto oblasti, najmä v máji a v novembri. Najviac sa bude dariť Váham narodeným medzi 24. 9. a 12. 10. Dokonca sa môžete pustiť do riskantnejších počinov, ako sú predaje a nákupy nehnuteľností, investície a práce na viacerých zákazkách zároveň. Buďte však opatrní pri podpisovaní zmlúv a radšej všetko konzultujte s expertmi alebo právnikmi. Dôverujte, ale i preverujte. Váhy narodené medzi 13. a 23. 10. môžu počítať i s finančnou injekciou. U väčšiny to bude skôr od členov rodiny alebo partnera, ale i tak vás to poteší. Zdroj ďalších príjmov bude závisieť len na vás samotných. Mnohí budete musieť prekonávať s veľkou trpezlivosťou prekážky pri komplikovaných a spletitých rokovaniach.

Práca

Vaši nadriadení v tomto roku veľmi rýchlo zistia, že ste pre nich nenahraditeľní. Budete sršať nápadmi, ktoré budú originálne a posunú vás ďalej. Začnú si vás vážiť aj kolegovia, ktorí sa doteraz správali k vám neprajne. Uvedomia si totiž, že pochvala nadriadených je zaslúžená.

Kariéra

Pre takmer všetky Váhy platí, že čo v tomto roku dosiahnu, bude mať priaznivý a ďalekosiahly dopad na ďalší rok. Mnohé Váhy sa rozhodnú budovať svoje súčasné postavenie, iné využijú svojho podnikavého ducha a organizačného talentu a prijmú zaujímavú perspektívnu ponuku, iné sa pustia do podnikania. I keď úlohy, ktoré stoja pred vami, nebudú vždy jednoduché, pomôže vám vaša vytrvalosť a schopnosť prekonávať problémy, ktoré vám získajú úctu a prispejú k nádejným vyhliadkam. Prinesie vám to vnútorné uspokojenie a zvýšenie vášho sebavedomia. Ovocie vášho konania máte už skoro v rukách, nepokazte si to  zbytočnými pochybnosťami, či si ho zaslúžite. Rada na záver: Buďte ostražití všade, kde vám sľubujú zázračné zbohatnutie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané