Eufória posledných dní vás trochu opustila. Našťastie nie úplne, takže zvládate úmorné povinnosti všedných dní pomerne hravo. Priveľa o všetkom premýšľate a detailne rozpitvávate svoje myšlienky. Nepreháňajte to. Radšej sa snažte nad všetky problémy povzniesť.

Zdravie

Máte vynikajúcu kondíciu. Napriek tomu sa nevyhýbajte lekárskym kontrolám a nepreobjednávajte sa na inokedy. Naopak, vychutnajte si to, nemusíte ísť k lekárovi vždy až vtedy, keď sa už necítite dobre a tušíte problém.

Vzťahy

Náhly nápad sa osvedčil, hoci sa spočiatku zdal bláznivý. Strávili ste s partnerom príjemný večer. Týždeň prežijete v znamení lásky a pohody. Budú to tak trochu medové týždne. Vôbec nezáleží na veku.

Peniaze

Vhodný čas na uzatváranie hypoték. Každý bod zmluvy si totiž máte chuť pozrieť do najmenších detailov, a to vám umožní mať výborný prehľad. Len málokto vás tak dostane do pozície, ktorá je pre vás nevýhodná.

Práca

V zamestnaní vás nečakajú výrazné zmeny. Všetko funguje tak ako má. Aj keď máte dosť práce, nájdete si chvíľky na snívanie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané