Pre osobu narodenú v znamení Strelec to bude rok zaujímavého vývoja.  Môžete čakať pozitívne a dôležité zmeny. Mohlo by sa jednať o zmenu práce, bydliska, u niektorých o výmenu partnera. V citových záležitostiach môžete očakávať búrlivý začiatok roku. Osud bude skúšať váš vzťah, či je dostatočne kvalitný. Prvý polrok môžete zažiť mnoho vecí, ktoré vám nemusia byť veľmi príjemné. Váš vyvinutý inštinkt mnohým z vás umožní vyhnúť sa zložitým a spletitým situáciám. Strelci narodení medzi 3. a 12. 12. Sa dajú ľahko strhnúť okolím, nemali by sa púšťať do vopred nepremysleného rizika. V prípade dlhšie trvajúcich vzťahom je možné očakávať konečné rozuzlenie, svadbu alebo rozchod. Strelci narodení medzi 13. a 21. 12. Sú najviac bezprostrední, zvedaví a nezávislí. Podarí sa vám uspokojiť vašu túžbu po nových znalostiach a cestovaní. Mimoriadna pamäť a ústretové jednanie vám pomôžu zbierať plody skôr duchovnej povahy. Strelci narodení medzi 23. 11.a 2. 12. majú najbližšie k úspechu vo všetkých smeroch. Vaša vitalita, nápaditosť a elán vás budú sprevádzať i vo chvíli, keď sa ocitnete v nezvyčajnej situácii.

Zdravie

Strelci trpia na bolesťami hlavy, trápia ich choroby horných dýchacích ciest, časté angíny, infekcie, zápaly a reumatizmus. Najväčšie ťažkosti mávajú s trávením, s pečeňou, krvou a kŕčovými žilami. Vďaka neustálemu rozčuľovaniu ich trápia rôzne druhy neuróz a zvýšený krvný tlak. Mnohí bojujú s nadváhou a ochabnutým svalstvom. Pre Strelcov je vždy vhodná pohybová terapia a ľahká strava. Rozhodne sa majte na pozore pred ponocovaním, nedostatočným spánkom a celkovým vyčerpaním. Predchádzajte všetkým možným stresom, alkoholu a hazardu.

Vzťahy

Osoba narodená v znamení Strelec je v milostnom vzťahu romantická, priateľská, otvorená a úprimná. Celý život venuje hľadaniu skutočnej lásky, a keď ju konečne nájde, na partnera sa silne upne. Láske sa dokáže celkom podriadiť, všeličo si odoprieť, len aby bol ich partner spokojný.  Avšak iba do tej doby, pokiaľ city nevyprchajú. Mladý Strelec má ohnivú krv, iskra ľahko preskočí, ale veľmi rýchlo vyhasne. Väčšina zadaných Strelcov však berie rodinný život vážne, o svoju rodinu sa starajú, ako len najlepšie vedia. Samozrejme že existujú i výnimky, to sú tí, ktorí sa radi bavia a rodinného života si príliš nevážia. Práve táto skupina Strelcov bude tento rok prežívať ťažké chvíle. Našťastie ich nie je veľa. Ženy patria k najobetavejším manželkám a vynikajúcim kuchárkam, veľmi dobre totiž vedia, že láska ide cez žalúdok. V ich prítomnosti zažijete vždy pocit družnosti a pohostinnosti. Jarné a letné mesiace prajú nezadaným Strelcom, narodeným medzi 3. a 21. 12.. Čaká vás láska na prvý pohľad a v krátkej dobe sťahovanie.

Peniaze

Vďaka Marsu budete mať veľa odvahy pustiť sa i do finančných transakcií a nákupov nehnuteľností, ktorých ste sa v minulom roku báli. Strelci milujú peniaze, šušťanie bankoviek a cinkanie mincí. Vyhliadky sú vo vašom prípade celkom povzbudzujúce. Najmä v prvej polovici roku. Koncom roka treba byť však opatrnejší, čo sa týka hospodárenia.  Vyvarujte sa neuvážených nákupov a nepremyslených pôžičiek. Pri uzatváraní akejkoľvek finančnej dohody si doprajte dostatok času ku kontrole podmienok a záväzkov. Čím viac budete vopred plánovať, tým lepšie si udržíte kontrolu nad peňaženkou a tým väčší bude objem vašich finančných prostriedkov.

Práca

Vďaka Marsu a Merkúru budete mať tento rok dostatok pracovných príležitostí a možností, ktoré vás môžu posunúť ďalej. Zlepšia sa aj vaše vzťahy na pracovisku. V práci sa dariť bude najmä tvorivým Strelcom. V prvom štvrťroku by mali byť ostražití Strelci narodení medzi 3. a 12. 12., nie je vhodná doba k rozviazaniu pracovného pomeru, najmä ak nemáte zabezpečenú novú prácu.

Kariéra

Veľa Strelcov sa chystá vstúpiť do významnej fázy svojej kariéry. Výzvy zažijú najmä tie osoby,  ktoré si rozšíria svoje vzdelanie a kvalifikáciu a rovnako i tí, ktorí sa neboja podnikať. S postupujúcim rokom sa Strelcom narodeným medzi 23. 11. a 2. 12. podarí zlepšiť svoje postavenie i príjem. Spoločenský život a cestovanie oživia Strelci narodení medzi 13. a 21. 12., budú mať často príležitosť niekam si vyjsť a poznávať cudzie krajiny.  Tento rok vsaďte na dôslednosť, logické myslenie, dôveru a trpezlivosť. Oplatí sa vám to.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané