Tento rok môže byť pre Škorpiónov rokom, v ktorom nájdu ozajstnú spokojnosť. Konečne budete zbierať plody vášho dlhodobého snaženia. Máte všetky predpoklady na to, aby ste sa odrazili. Vaše vyhliadky a situácie sa budú postupne zlepšovať. Z ťažkostí, ktoré priniesol minulý rok, sa nejeden Škorpión dosť poučil a získal cenné skúsenosti. Tie mu poskytnú silný impulz k tomu, aby lepšie využil svoje schopnosti a znalosti. Nezabúdajte, že rutina je váš nepriateľ a zmena je spojenec. Škorpióny narodení medzi 24. 10. a 2. 11. Majú silne vyvinutý zmysel pre obchod a podnikanie a nápady z tejto oblasti prinesú finančný zisk. V mnohých prípadoch zlepšenie financií povedie k výmene alebo rekonštrukcii bytu či chaty. Nedá sa vylúčiť, že si doprajete dovolenku snov. Škorpióny narodení medzi 3. a 12. 11. Žijú radi naplno, mali by však opatrnejšie postupovať v partnerských vzťahoch, v plánovaní výdavkov a vo veci pôžičiek. Za svoje pôžitkárske sklony a spoločenské výdavky môžete utratiť ďaleko viac, ako ste pôvodne zamýšľali, a mohli by ste sa tak dostať do dlhov. Škorpióny narodení medzi 13. a 22. 11. Sú ďaleko prezieravejší a vľúdnejší. Pre vás bude tento rok priaznivý. V práci spravíte pokroky a šťastie vám prinesie i rodinný život. Slobodní majú šancu stretnúť idol svojich snov.

Zdravie

Väčšina Škorpiónov trpí chorobami obličiek, močového mechúra a pohlavných orgánov. Najcitlivejšie miesta má toto znamenie v hrdle, ďalej je to srdce, obehový systém, chrbát, členky a kŕčové žily. Trápi ich tiež chronické krvácanie z nosa, sú náchylní na infekcie, pachy a na škodlivé výpary. Citliví jedinci majú problémy s trávením, sú alergickí a trpia na kožné vyrážky. Mali by sa vyhýbať alkoholu a drogám, rovnako tak stresu a melanchólii.  Najohrozenejší sú ľudia narodení medzi 3. a 12. 11., tí by si mali dávať pozor na krvný tlak, nervové vypätie, ponocovanie, alkohol, manipuláciu s ohňom a na pády a úrazy.

Vzťahy

O Škorpiónoch sa všeobecne traduje, že kráľmi sexu. Bývajú plní mocných citov, dokážu si partnera získať magickým pohľadom a milými gestami a zároveň postupujú k vytýčenému cieľu s neobyčajnou ľahkosťou. K šťastiu v láske potrebujú skutočne silné emotívne prežívanie. Hlboko založený Škorpión, pokiaľ je správne motivovaný, sa snaží pre svojho partnera urobiť, čo mu na očiach vidí. V opačnom prípade sa búri, rozčuľuje sa, vymýšľa intrigy, až nakoniec ochladne na bod mrazu. Ľudia narodení v tomto znamení medzi 24. 10. a 2. 11. majú – až na pár výnimiek – najstabilnejšie postavenie v partnerských vzťahoch. Slobodných Škorpiónov čakajú v júli a novembri radostné udalosti, medzi ktoré patria zásnuby, svadba a založenie rodiny. Na pozore by sa mali mať Škorpióny narodení medzi 3. a 12. 11., tí budú musieť ešte mnohé zažiť, aby sa ich milostný život otočil k lepšiemu. Pre Škorpiónov narodených medzi 13. a 22. 11. je rodina stále na poprednom mieste. Vytrvalosť a zodpovednosť sľubuje pokojný a vyrovnaný spôsob života. Rodina vás podrží a bude vám oporou po celý rok.

Peniaze

Čo sa týka financií, v tomto budú opatrnejšie ženy Škorpiónky. Kým nebudete mať záruky, nebudete presvedčené o správnosti svojho rozhodnutia. Správny čas na realizáciu obchodov nastane v apríli, septembri a októbri. Škorpióny narodení medzi 3. a 12. 11. by sa mali držať svojich doterajších istôt a rozhodne by nemali ľahkovážne využívať pôžičky a meniť svoje zamestnanie. Tu totiž môže hroziť, že váš úsudok bude zlý. Rovnako pozor na investície a hypotéky. Škorpióny narodení medzi 13. a 22. 11., ak budete vytrvalí, máte nádej nielen na pracovný postup a finančné zlepšenie, ale tiež sa zbavíte starých restov.

Práca

Dariť by sa malo najmä podnikateľom a drobným živnostníkom. Než sa ale do niečo pustíte, preverte možnosti realizácie. Môžete očakávať zaujímavé pracovné ponuky. Ak máte nejaké koníčky a záľuby, či už technického, tvorivého či iného rázu, stálo by naozaj za to, aby ste svoj talent čo najviac rozvíjali. Svoje sny si nenechávajte len pre seba, mali by ste o nich hovoriť s ostatnými a premýšľať, čo sa dá podniknúť. Nedá sa vylúčiť, že svojho koníčka povýšite na svoju profesiu.

Kariéra

Ak patríte k aktívnym Škorpiónom, veľkú radosť vám môže priniesť profesijný postup, povýšenie. Tí z vás, ktorí ste pracovali na nejakom projekte, mali by ste ho verejne predviesť alebo ho prihlásiť do súťaže. Môžete získať pozitívnu povzbudivú odozvu. Škorpióny, ktorí sú nezamestnaní, dostanú šancu. I keď nemusí byť pravdepodobne  podľa vašich predstáv,  je to lepšie ako nič.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané