Obdobie, ktoré prichádza, vám môže znepríjemniť  planéta Saturn. Nejde však o nič vážne.

Zdravie

Pozor na prepracovanosť a problémy s trávením. Jedno s druhým totiž súvisí. Ak si nedáte povedať, hrozia vám žalúdočné vredy.

Vzťahy

Máte šťastie, že sa dokážete nad všetko povzniesť a vyťažiť aj z negatívneho to pozitívne. Preto ale treba zboriť ochranný múr, ktorý ste si vytvorili okolo seba. Teraz je čas prijímať a nie dávať. Neobzerajte sa stále za minulosťou a vykročte konečne vpred. Uvidíte, ako svet opeknie, ak odoženiete zmysle chmáry pesimizmu, v ktorom sa v poslednom čase vyžívate. V tomto mesiaci vás čaká niekoľko príjemných dní, tak si ich nepokazte vašou domýšľavosťou. Pre tie zadaných - prekonajte hrdosť a poučte sa na vlastných chybách. Váš partner to ocení, ak si priznáte, že aj vy sa občas mýlite. A bude vás milovať ešte viac.

Peniaze a financie

Tento mesiac si nerobte žiadne veľké dlhy. Ťažko by ste sa z nich mohli totiž dostať.

Práca

V poslednom čase len vyčkávate a bojíte sa v zamestnaní vyčnievať z radu. A to je škoda. Váš zamestnávateľ by bol bez vás stratený a vy to v hĺbke duše viete. Šťastie praje odvážnym a risk prináša zisk. Vďaka vyčkávacej taktike sa stále neposúvate a stagnujete na tom istom mieste. Máte predsa naviac. Viete to vy a vie to aj váš zamestnávateľ!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom