Budete mať úspešný mesiac. Avšak dajte si pozor na nasledovné.

Zdravie

V nasledujúce dni vás nečakajú žiadne výraznejšie zdravotné komplikácie. Napriek tomu nepodceňujte nedostatok pohybu, ktorý máte.

Vzťahy

Stretnete tých správnych ľudí a do všetkého, do čoho sa pustíte, sa vám podarí. Ovládne vás túžba cestovať a užiť si so svojou láskou neznáme končiny zeme. Váš partner však vašim elánom príliš nadšený nebude. Môžu sa vkradnúť preto do vzťahu malé nedorozumenia, ale vy si tento rok neskutočne veríte a neexistujú pre vás žiadne prekážky. Ani intrigy, ktoré šíri niekto z vášho blízkeho okolia, vás nevyvedú z miery. A to je správne. Ide iba o ľudskú závisť . Pre tých zadaných - Neupínajte sa iba na jednu cestu, ktorá podľa vás znamená naplnený cieľ, obzrite sa naspäť a uvidíte ich oveľa viac.

Peniaze a financie

Nadchádzajúce obdobie budete mať úspech. Podarí sa vám uzavrieť výhodné zmluvy či predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Avšak neplatí to koncom mesiaca.

Práca

Prichádza mesiac, v ktorom cítite mierny útlm. Zamestnanie už nie je pre vás na prvom mieste. Toto mierne zvoľnenie na druhej strane potrebujete. Nezaspite však na vavrínoch a koncom mesiaca sa opäť naštartujte, aby vám neunikla dôležitá šanca, ktorá vás môže posunúť vpred vo vašej kariére.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané