Ľudí narodených v tomto znamení čakajú zmeny, pretože do ich znamenia vstupuje po 15. máji planéta Urán, ktorá opúšťa znamenie Baran. Stane sa tak prvý raz za osemdesiatštyri rokov. Spôsobí vám to nejedno prekvapenie, ktoré však v konečnom dôsledku prinesie pozitívne novinky. Netreba sa však tých zmien báť. Vaše znamenie veľmi neobľubuje nové veci, preto je veľmi pravdepodobné, že budete z toho podráždenejší. Nechajte však nové udalosti vo vašom živote plynúť a nestavajte sa na zadné.  Prijmite to tak, ako to je.

Okrem planéty Urán bude mať na vaše znamenie vplyv Pluto a Saturn, ktoré sa postarajú o príliv novej energie a chuť po vedomostiach, ktoré môžete zúročiť v pracovnej kariére. Dajte však pozor, aby ste sa nepustili do projektov, v ktorých sa necítite doma.

Zdravie

Taktiež vás v tomto roku môžu ohroziť dedičné ochorenia, nepodceňte preto preventívnu prehliadku. Už dlhší čas vás trápi aj bolesť chrbtice a únava. Sami cítite, v čom spočíva jej pôvod, preto s príchodom jari absolvujte vnútornú očistu. Tá by mala predchádzať aj tej citovej. Ak sa zbavíte tiarch z minulosti, zlepší sa aj vaše zdravie. Skúste odpustiť a vykročiť vpred. Niekedy staré krivdy vyvolávajú vnútorný tlak, ktorý môže zvýšiť i ten vás srdcový. Preto v tomto roku tiež pozor na choroby srdca. Nezabúdajte a starajte sa oň napríklad vhodnou stravou. V zimných mesiacoch bude oslabený váš imunitný systém, preto vám hrozí chrípka či prechladnutia.

Vzťahy

Začiatok tohto roka nebude príliš podľa vašich predstáv. Ovládne vás pocit, že ste sami a nepochopení. Vaše vzťahy sa v minulom roku dosť skomplikovali a vám sa nedarí nájsť únikovú cestu z bludiska. Konflikty treba riešiť pokojne a s nadhľadom inak hrozí rozpad aj v dlhotrvajúcich vzťahoch Aj keď vás planéta Saturn už nebrzdí a cítite sa viac bezstarostne, stále ste neodstránili ten hlavný problém, ktorý vás ťaží už dlhšiu chvíľu. V roku 2018 váš vzťah prejde veľkou skúškou a veľké city čakajte až v druhej polovici roka.

Aj vaša planéta Venuša bude mať v jeseni tohto roka na vás celkom opačný vplyv. Vyvarujte sa preto v týchto mesiacoch dôležitých rozhodnutí, ktorá sa týkajú vzťahov a lásky. Môžu sa skomplikovať i vzťahy s rodinnými príslušníkmi. Najmä s jednou osobou, s ktorou máte už dlhšie spor. Skúste pochopiť, prečo koná, tak ako koná a vžiť sa do jej kože. Zistenie, ktoré sa vám podarí vďaka nového pohľadu na vec, vás môže nakoniec dosť prekvapiť.

Koncom roka je na obzore nový partner, ktorý vám prinesie veľa pozitívnych zmien. A všetko hovorí pre to, že s ním šťastne vstúpite do nového roka.

Peniaze

Tento rok vám prinesie nápady, prostredníctvom ktorým získate financie. Vďaka novým kontaktom si môžete polepšiť a spolupráce uzatvorené najmä počas jarných mesiacov vám prinesú zisk. Z finančného hľadiska to bude úspešný rok najmä pre duševne pracujúcich býkov, najmä pre tých, ktorí sa živia slovom – psychológovia, žurnalisti, učitelia. Pri investovaní peňazí treba konať uvážlivo a triezvo. Menšie zisky môžete očakávať v druhej polovici roka.

Práca

Dariť sa bude aj poľnohospodárom. Teda najmä tým, ktorí sa živia tvrdou a poctivou prácou. V ostatných povolaniach je tu určitá nerozhodnosť, neistota, netreba robiť unáhlené rozhodnutia a zmeny v práci. Pre nezamestnaných, aj pre tých, ktorí chcú zmeniť prácu bude najlepším obdobím na hľadanie práce prvý a posledný štvrťrok.

Kariéra

V tomto roku spoznáte tie správne kontakty a bude to práve nový kolega, ktorý rozkýva vašimi citmi a zároveň vám pomôže napredovať vo vašej pracovnej kariére alebo nájsť nové zamestnanie. Pre zadaných môže tento neznámy človek (alebo známy a doteraz nepovšimnutý) znamenať vážnu hrozbu pre ich súčasný vzťah. Záleží len na vašom rozhodnutí, ktorou cestou sa budete uberať v tomto roku.

Rada pre vás na záver: Nelipnite na majetku a peniazoch! Šťastie vám neprinesú hmotné veci! Naučte sa priamej komunikácii, otvorenosti. Všetko treba podávať s citom, nepresadzujte svoje záujmy tvrdohlavo, lebo v opačnom prípade vás čaká bolestivá príučka.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané