Trpezlivosť ruže prináša a tým nezadaným zase novú známosť. Planéty tieto dni majú totiž priaznivý vplyv na váš milostný život. Optimálna doba pre osamelých, ktorí túžia po objatí!

Zdravie

Akosi stále zabúdate na svoje zdravie. Pripomenie sa vám bolesťami chrbta a zubov.

Vzťahy

Medzi osobami, s ktorými flirtujete, je jedna, do ktorej sa časom zamilujete. Potom prevezme vládu Venuša a bude nad vami držať ochrannú ruku. Chcete zažiť vzrušujúce chvíle? Tie prídu najmä koncom mesiaca. V pokoji sa môžete odviazať a vychutnať každý okamih. Veď žijete len raz! Len pre zadaných – máte pocit, že vás rodina len využíva a neváži si vás? Verte, že vás milujú, len vám to zabúdajú povedať. Aspoň jeden deň si ukradnite len pre seba a svoje koníčky. Pomôže vám to zbaviť sa stresu, ktorý často negatívne ovláda vaše konanie.

Peniaze a financie

Skvelý mesiac na uzatváranie nových obchodných zmlúv, investície . Podarí sa vám tiež výhodne nakúpiť.

Práca

Pre osoby narodené v tomto znamení by to v pracovnom prostredí ani nemohlo byť lepšie. Vzťahy na pracovisku sú harmonické. Kolegovia vás majú radi a rešpektujú vás. Horšie je to s prácou samotnou. Nebaví vás nič. Chcelo by to jednoducho vypnúť. Prechádzkami či večerným behaním skvelo zaženiete aspoň na chvíľu únavu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané