Tento mesiac môže ovplyvniť váš život. Stretnete totiž nebezpečne spriaznenú známosť.

Zdravie

Šťastie vám praje. Po zdravotnej stránke sa cítite vynikajúco. Nehrozia vám takmer žiadne komplikácie.

Vzťahy

Osoby narodené v tomto znamení to budú mať tento mesiac vzrušujúce. Venuša a Jupiter vás dokonca podnecujú k prežitiu aférky mimo všetky konvencie - čím dobrodružnejšie, tým viac vzrušujúcejšie a pre vás atraktívnejšie. Nakoniec muž/žena, s ktorou strávite noc medzi 10. a 20. dňom v mesiaci, má na to, aby sa stal na celý život vašim duševne spriazneným priateľom. Záleží len na vás, či budete ochotní tolerovať jeho nestálosť. Len pre zadaných - v kruhu svojich najbližších odložte vašu pedantnosť a prehnané sebaovládanie. Buďte viac uvoľnení a začnite dôverovať.

Peniaze a financie

Nasledujúce dni ste chránení pred finančnými podvodníkmi  a pravdepodobne vás čaká rapídne zlepšenie vašej finančnej situácie.

Práca

Merkúr sa postará o nečakané zmeny, ktoré sa týkajú vášho zamestnania. Neviete sa rozhodnúť pre ďalší krok? Počúvajte svoj vnútorný hlas. Je omnoho spoľahlivejší ako rady vašich kolegov či kamarátok. Keď sa chcete posunúť ďalej, a to nielen v profesijnom ale aj osobnom živote, musíte začať dôverovať svojej intuícii. Vy na to určite máte!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané