Pre osoby narodené v znamení Rýb bude tento rok prevažne pozitívny, napriek tomu sa niektorí jedinci budú potykať s citovými a pracovnými problémami. Odvážne a podnikavé Ryby bude túžba tlačiť k uskutočneniu ich snov alebo aspoň k čiastočnému posunu k ich cieľom. Jedni budú smerovať svoje úsilie k vylepšeniu svojho vzdelania, prihlásia sa na štúdium, iní budú koketovať s myšlienkou, či by nemali zmeniť doterajšiu prácu. Najviac v strehu by mali byť muži narodení medzi 20. 2. a 11. 3., a to najmä vo vzťahoch. I veľmi silné partnerstvá môže čakať vážna kríza. Pre dosť citlivé Ryby môže ísť veľkú psychickú záťaž.  Turbulenciu v súkromnom živote by ste mali čakať najmä počas prvého polroka alebo počas letných dovoleniek. Dôležité je, nenechať sa rozladiť a znervózniť dramatickým priebehom udalostí. Ak sa vám podarí zachovať chladnú hlavu, rozvahu a trpezlivosť, problematické vzťahy sa časom upokoja a kríza bude zažehnaná. V opačnom prípade, ak sa vám nepodarí vzťah udržať, neplačte nad osudom, čakajú vás nové poznania i nové lásky. Ryby narodené medzi 12. a 20. 3 si povedú značne lepšie.

Zdravie

Pozor si dajte na slabšie pľúca a rôzne krvné a nervové choroby. Ryby ľahko podliehajú nezdravým návykom, ako sú kofeín, alkohol, fajčenie a drogy. Ľudia narodení v tomto znamení by vôbec nemali fajčiť a je treba sa vyvarovať znečisteného ovzdušia. Väčšina Rýb je konštitučne slabšia a musí viac odpočívať, avšak určite neležať celý deň. Rovnako trpia nachladnutiami, problémami s prieduškami, bolesťami hlavy, mávajú problémy s krčnou chrbticou, s nohami, kĺbmi, prstami a trpia tráviacimi ťažkosťami. Rybám prospieva pohyb najlepšie v prírode, prechádzky po lese, zbieranie húb, rybárčenie, práce na záhrade, rôzne koníčky, ľahká strava a dostatok nealkoholických tekutín a rôznych bylinných čajov.

Vzťahy

Ryby sú veľmi emocionálne a intuitívne. Veria v ideály a sny. Pre svoj život potrebujú dostatok lásky a prijatia, aby sa dokázali plno otvoriť. Ženy v znemní Rýb patria medzi najromantickejšie a nežné bytosti. Akonáhle sa zamilujú, do lásky sa ponoria celé. Často vyhľadávajú komplikované partnerstvá, v ktorých hrajú úlohu obetí.  Muži majú svoje predstavy o živote, dokážu sa nežne a vášnivo zamilovať. V tomto roku obzvlášť záleží na tom, ako so svojimi emóciami naložíte. Ryby narodené medzi 20. 2. a 1. 3. by si mali dať väčší pozor na svoje vášne a zálety. Všetky udalosti sa môžu diať rýchlo, zvlášť v prvej polovici roka. Rozhodne sa neodporúča meniť doterajší solídny vzťah za iný. Ryby narodené medzi 12. a 20. 3. preferujú viac zodpovednosti a stabilitu. Partnerský život je citovo bohatý a inšpiratívny. Problémy môže priniesť až prílišná pracovná aktivita, ktorá môže pôsobiť veľmi direktívne. Ryby narodené medzi 2. a 11. 3. začnú dychtiť po nových dojmoch a skúsenostiach. S bohatou fantáziou a sopkou emócií môžete prísť i o ilúzie, ktoré vás budú odvádzať od reality. Radšej stojte oboma nohami na zemi. Mladé páry môžu očakávať sťahovanie či svadbu.

Peniaze

Plody, ktoré budete v tomto roku zbierať, sú skôr duchovnej povahy. Na poli kariéry a financií nezostanete pozadu. Spočiatku budete musieť dosť napnúť sily. Prvá štvrtina roku nebude vôbec jednoduchá, mnohé Ryby sa budú musieť deliť o ťažko nadobudnuté právomoci. Môžete sa cítiť dotknutí a nepochopení, ale len chvíľu. S príchodom dovolenkového obdobia sa situácia upokojí. Od júla sa život zrazu rozbehne tak, že nebudete stačiť reagovať na všetko, čo sa okolo vás bude objavovať. Dôverujte si a uvidíte, že všetko sa po čase zlepší. Budúcnosť máte celkom vo svojich rukách.

Práca

V letných mesiacoch nie je vhodný čas k presadzovaniu individuálnych potrieb a vlastného ega. Snažte sa stať potrebnou súčasťou celku, či už ide o rodinu, alebo pracovný kolektív. V prvom polroku by malo šťastie priať ľuďom narodeným v znamení Rýb medzi 12. a 20. 3.. Nevyhýbajte sa konfrontačným rozhovorom, máte príležitosť veľa zmeniť. Dá sa tiež predpokladať, že sa zvýši  vaša iniciatíva v súvislosti s financiami. Pocítite nielen príval energie, ale začnete riešiť i kľúčové záležitosti, ktoré sa pred vami vyskytnú.

Kariéra

Vaša kreativita a originálny prístup vás posunie vpred v kariére. Týka sa to najmä Rýb narodených medzi 12. a 20. 3.. K najvýraznejším udalostiam a posunu v kariére dôjde počas druhej polovice roku. V tomto období budete musieť predviesť všetok arzenál svojich predností. Ryby narodené medzi 20. 2. a 1. 3. Môžu očakávať v priebehu novembra pracovné zmeny, niektorí jedinci môžu prísť o miesto. Nemusíte smútiť. Čaká vás niečo lepšie. Najbližší priatelia sa vám môžu začať pliesť do pracovného života a všeličo skomplikovať najmä koncom roka. Nový rok však začnete opäť plní síl a situácia sa výrazne upokojí. Naberiete nový dych súčasne s novou prácou a možno i s novým vzťahom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané