Nasledujúce dni vás bude sprevádzať nepokoj, ktorý si neviete vysvetliť. Čo ak je za tým fakt, že niečo nejde podľa vašich predstáv? Možno niekedy vyvolávate zbytočné boje, ktoré vás stoja energiu a nikam nevedú.

Zdravie

Ak ste si naplánovali šport ako odreagovanie od stereotypu všedných dní, ste v nezvyčajne dobrej forme. Pohyb bude aj dobrým spôsobom, ako sa vyrovnať s nepokojom.

Vzťahy

V súkromí budete pociťovať bojovnú náladu. Vaše nálady si ako inak odnesie partner. Takto však chýbajúcu energiu nezískate, ale budú vás mrzieť slová, ktoré ste v hneve povedali.  Radšej sa preto konfliktom vyhnite.

Peniaze

Vo svete financií sa nič výrazné neudeje. Akurát sa môže ohlásiť dávny priateľ, že potrebuje požičať. Či už sa mu rozhodnete pomôcť alebo nie, najskôr zistite, na čo tie peniaze vôbec potrebuje.

Práca

Máte chuť pustiť sa do nových projektov alebo zmeniť zamestnanie. Nové nápady vás ženú posunúť sa niekam ďalej, lebo v poslednej dobe máte pocit, že stagnujete. Tento týždeň môže byť vhodný, aby ste si začali plniť svoje profesijné ciele.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané