V tomto roku pocítia ľudia narodení v znamení Blíženec vplyv svojej planéty Merkúr. Znamená to pre nich najmä postup v ich kariére. Vaše hviezdne ciele sa budú rýchlo meniť, mali by ste si však ujasniť priority.  Záleží na každom jednotlivcovi, ako posúdi danú situáciu a ako sa podľa nej zariadi. Začiatok nemusí byť celkom ideálny. Postavenie planét môže všeličo skomplikovať a výsledkom môžu byť väčšie výdavky. S príchodom jari bude väčšina Blížencov zavalená úlohami, ktoré budú vyžadovať rýchle riešenie. Čo sa týka tvorivosti, najsilnejší mesiac zažijete v apríli. Príliv nápadov vás posunie smerom vpred. Vaše projekty sa začnú vyvíjať. Máj a júl bude v znamení komunikácie a lásky. August a september si trochu pohrá s vašou náladovosťou a emóciami. Priveľa podnetov vám môže zaslepiť oči. Bude potom ťažké rozoznať hranice medzi priateľstvom a láskou. Blíženci narodení medzi 1. a 21.6 budú často strácať hlavu a ak nezalarmujú zdravie a rozum, koniec roka prežijú v nemalých starostiach. Najviac sa bude dariť Blížencom narodeným medzi 21. a 31. májom. Vlastnou silou, rozhodnosťou a nadhľadom držia osud pevne vo svojich rukách

Zdravie

Väčšina Blížencov trpí migrénami, alergiami, častými virózami, chrípkami, máva problémy astmatického charakteru, s dýchaním, prieduškami. Blížencov často vie potrápiť problém so štítnou žľazou,  pľúcami a s trávením. Sťažujú sa tiež na bolesti chrbtice, ramien a rúk. Trápi ich reumatizmus. Pre vaše zdravie je dôležitá vaša psychika, dobrá nálada, životospráva a dostatok odpočinku. Všestranní Blíženci túžia stihnúť všetko, často menia svoje záujmy a plány, čo sa môže obrátiť v ich neprospech. Hrozím prepracovanosť. Je potrebné ovládnuť vašu nepokojnú povahu a so zdravím zachádzať opatrne. Náladu vám zdvihne šport, prechádzky v prírode a cestovanie.

Vzťahy

Je to rok definitívne doriešených partnerských problémov. Ak sa rozvádzate, konečne svoj rozchod a delenie majetku dotiahnete do konca. Naopak tí, ktorí majú dlhodobú známosť, založia rodinu. Najzložitejšie sa môžu správať Blíženci narodení medzi 12. a 21. 6., veľmi rada sa totiž predvádzajú a zabávajú. Zvedaví a spoločenskí jedinci tohto znamenia sa môžu stretávať s nepochopením a neporozumením v partnerských vzťahoch. Podobne na tom môžu byť Blíženci narodení medzi 1. a 11. 6., tí si so sebou najskôr ponesú nejaké nedoriešené citové záležitosti z minulosti. Blížencom narodeným medzi 21. a 31. 5. si bude vo vzťahoch dariť lepšie. Najmä mladé páry naplnia tento rok vierou a optimizmom. Aj keď niektorí citlivejší jedinci budú mať o správnosti svojho konania pochybnosti, nemali by sa brániť poznaniu. Isté riziko hrozí v prípade, pokiaľ nebudete brať vzťah vážne a nezbavíte sa sentimentálnych spomienok, ktoré vás brzdia v rozlete. Plodné obdobie zmien vám prinesie uspokojenie a vnútornú harmóniu.

Peniaze

Tí, ktorí sa narodili na začiatku znamenia (21.–31. 5.), majú pred sebou úspešný rok a budú na tom finančne najlepšie. Nejedni z vás si budú môcť dovoliť niečo, o čom doposiaľ len snívali. Blíženci narodení medzi 1. a 11. 6. si doriešia svoje finančné problémy, ale bude ich to stáť väčšie úsielie. Veľmi pozorne zvažujte investície a nehrňte sa bezhlavo do nepremyslených plánov, hypoték a pôžičiek. Zachovajte si za každú cenu zdravý rozum. Blíženci narodení medzi 12. a 21. 6. sa môžu  tešiť na posun v kariére a finančné vylepšenie, avšak nákladný rok a nečakané výdavky môžu vaše zárobky prevyšovať. Finančné záležitosti si vyžadujú opatrnosť, starostlivo preto zvažujte všetky útraty.

Práca

Ak ste sa narodili v tomto znamení, mnohých z vás čaká úspešný rok. Môžete napredovať najmä po profesijnej stránke. Budete zavalení množstvom pracovných úloh a projektov. Väčšina z nich vám prinesie radosť.  Planéta Merkúr sa postará, že vám nebude chýbať tvorivosť a veľa nápadov, ako riešiť zadania počas roka. Buďte však opatrní a pozor na nadmerné pracovné zaťaženie.

Kariéra

V tomto roku vás prepadne túžba niečo dokázať a zvíťaziť nad sebou samými. Takmer celý rok na vás pôsobia planetárne vplyvy, vďaka ktorým sa nebudete obávať vyskúšať nové veci a vdýchnuť im svojho kreatívneho ducha. Môžete napríklad písať pútavé slogany, prózu, poéziu, rovnako ani reklama vám nie je cudzia. Mnohí budú vynikať v hudobnej a výtvarnej oblasti, iní ako makléri, manažéri, obchodníci či programátori. V práci sa nezastavíte a voľné dni si budete užívať. Pre napredovanie v kariére je však potrebné zapnúť rozumové schopnosti, nenechať sa strhnúť okolím a stáť si za svojim názorom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané