Pre človeka narodeného v znamení Lev je to rok pozitívny, tvorivý, pestrý, ale tiež náročný. Mnoho záležitostí bude vyžadovať bystrosť a pozornosť. Ľudia narodení medzi 23. 7. a 2. 8. dosiahnu lepšie výsledky s jasnými postojmi a plánmi. Lepšie výsledky sa dostavia skôr vďaka trvalej snahe než z dôvodu prehnaných ambícií a prílišného plytvania energie.  Jedincom, ktorí si zakladajú na svojom zovňajšku, nepostačí iba ich osobné čaro. Budú musieť poriadne pridať. Tí, ktorí sú narodení medzi  3. a 12. 8., môžu očakávať zaujímavé ponuky, ktoré je však potrebné najskôr overiť. To znamená viac premyslieť každý krok. Vo vzťahoch sa môžu objaviť menšie problémy, ktoré sa pri dobrej vôli oboch partnerov dajú riešiť. Levy narodení medzi 13. a 23. 8. sa budú zrejme potykať s nečakanými zmenami. Nemalo by vás prekvapiť oneskorenie rôznych udalostí a rovnako doplňovanie znalostí, absolvovanie školení alebo rekvalifikácie. Vo finančných záležitostiach sa neodporúča príliš hýriť, skôr šetriť a myslieť na zadné vrátka. Kto hľadá prácu, nemal by len pasívne čakať na možné príležitosti. Iba rozhodnosť a obnovená snaha povedú k radostným výsledkom. A hlavne sa naučte robiť kompromisy!

Zdravie

Ak sa nachádza mesiac v znamení Lev, je potrebné zmierniť pracovné tempo a zaradiť do každodenných činností viac voľna. V tomto období najmä staršie ročníky trpia vysokým krvným tlakom, mávajú problémy so srdcom, s cievami a únavou. Objavujú sa aj komplikácie spôsobené obličkovými kameňmi a problémy s prostatou. Ak vás trápi srdce, radšej zvoľte kľudový režim a zoberte do rúk radšej zaujímavú knižku. Ak ste zdraví, pohyb na čerstvom vzduchu naopak podporí váš krvný obeh a posilní srdce rovnako ako iné druhy športu. Prospieva vám i vyhrievanie sa na slnku, nesmie byť však príliš horúco. Rovnako i sauna a masáže tela s olejmi obsahujúcimi esencie jazmínu a rozmarínu vám urobia dobre.

Vzťahy

Ľudia narodení v znamení Lev majú schopnosť presvedčiť ostatných o tom, čo pôvodne zavrhovali. Inak tomu nebude ani tento rok. Lev vás celkom očarí úsmevom, uhladeným správaním a nekonečnou štedrosťou. Patrí síce do ohnivého znamenia, ale snaží sa svoj oheň skrývať. To neplatí však pri milovaní. Lev je značne náruživý a hravý.  Určite sa môže zaradiť do kategórie zdatných milencov s ohromnou fantáziou. Pozor však na milostné pletky, ktoré vám môžu skomplikovať váš partnerský život. Najmä v apríli, máji a v letných mesiacoch môžete očakávať možnosť nepríjemných hádok a konfliktov.  Na konci jesene sa však vaše vzťahy doriešia alebo prečistia. Vydržia iba veľmi silné manželstvá. Ak prekonáte spoločne dané turbulencie, váš vzťah to ešte viac posilní. Ženy narodené v tomto znamení tieto prípadne problémy budú zvládať lepšie. Ak ste nezadaní, na obzore bude nová láska. No nemusí vám dlho vydržať. Najmä počas letných mesiacov nie je možné vylúčiť nečakané stretnutie s osobou, s ktorou ste kedysi prežili vášnivý románik. Ale pozor, aby ste neprepadli samoľúbosti. Mohli by ste dostať lekciu od človeka, od ktorého by ste to nikdy nečakali.

Peniaze

V prípade podnikavých a flexibilných Levov nastane finančné zlepšenie. Jedni uskutočnia veľké nákupy spojené s bývaním, druhí vložia peniaze na vylepšenie svojho imidžu a šatníku, iní posilnia svoje vedomosti štúdiom a cestovaním. Tí, ktorí práve nemajú na ružiach ustlané a hľadajú pracovné uplatnenie, dostanú šancu a nájdu nový zdroj príjmov. Tento rok by mal patriť prevažne ženám. Úspešné budú hlavne tie, ktoré sú obdarené kreativitou, usilovnosťou a obchodným či umeleckým talentom. Dôležité investície a rozhodnutia je však nutné si v prvých štyroch mesiacoch právne overiť a skôr ich presunúť na ďalšiu časť roka. Obdobie od apríla do októbra je vám viac naklonené, potom už nemusíte váhať. I keď opatrnosti nikdy nie je dosť.

Práca

V apríli chytíte nový dych, výrazne zosilní nielen vaša fyzická, ale tiež duševná sila. Mnohí získate  nový pohľad na predošlé udalosti a začnete se zaoberať vecami, ktorým omnoho viac rozumiete a ktoré vás bavia.

Kariéra

Priaznivé aspekty, kedy môžete dosiahnuť úspech vo všetkých možných oblastiach, sa bude objavovať počas celého roka a to, čoho dosiahnete teraz, naplno zúročíte v ďalšom roku. Podnikaví ľudia narodení v znamení Lev budú mať dostatok príležitostí použiť a rozvinúť svoje schopnosti a posunúť sa aspoň o schodok vyššie. Začiatok roka však bude skôr v znamení príprav. Nový zdroj príjmov na seba nenechá dlho čakať. Priaznivý obrat v kariére a financiách zaznamenajú predovšetkým Levy, ktorí s narodili medzi 23. 7. a 12. 8. Darí sa Levom pracujúcim v obchodnej sfére, bankovníctve, cestovných kanceláriách, maklérom, plastickým chirurgom, podnikateľom, umelcom a športovcom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané