Dobre viete, že ak chcete zažiť zmenu, musíte začať od seba. Inak tomu nebude ani tento mesiac.

Zdravie

Ozvú sa staré zlomeniny či úrazy. Koncom mesiaca si dávajte pozor na nezdravé jedlá.

Vzťahy

Nečakajte na šťastie doma, ale niečo preň urobte. Nadchádzajúci mesiac vám konečne prinesie milé prekvapenia. A to v podobe stretnutia s Levom, ktorého ste predtým odmietali alebo prehliadali. Bude z toho niečo vážnejšie? Záleží na vás, či budete ochotní tolerovať jeho egocentrizmus. Inak sa tento mesiac nudiť nebudete. Pozor na unáhlené závery, ktoré vás môžu stáť cenné priateľstvo. Prípadné pochybnosti radšej riešte rozhovorom pri poháriku vína, či pri káve. Pre tých zadaných - Dajte si pozor na časté maškrtenie s partnerom. Ľahšie sa totiž môžu na vás nalepiť  kilá, ktoré budete mať problém zhodiť.

Peniaze a financie

V nadchádzajúcich mesiacoch dostanete samé nápady, ako si finančne polepšiť. Nebojte sa riskovať. Niekedy sa to vyplatí.

Práca

Počas nasledujúcich  dní vás prepadne tvorivosť. Využite to. Je čas nazbierať odvahu a pustiť sa do nových vecí, ktoré vám prinesú úspech. Ak si budete veriť, určite vám to vyjde. Podmienky máte ideálne a aj šťastena je na vašej strane. A najmä vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vám neveria, pretože vás môžu svojim postojom nakaziť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané