Osoba narodená v Panne sa môže tešiť na dobrý rok. Rozhodne by mal byť lepší ako ten minulý, i keď mnohé Panny čakajú veľké zmeny. Niektoré môžu prísť náhlo, iné sa ukážu až po čase. Od marca do októbra sa vám naskytne možnosť väčšieho zárobku, ktorý môže doriešiť alebo zlepšiť vaše finančné starosti.  Ak máte možnosť zmeniť zamestnanie, rozhodujte sa rýchlo, lebo vám príležitosť utečie. Ak vlastníte nehnuteľnosť a chcete ju predať alebo sa zamýšľate nad jej kúpou, nádej máte najmä v prvej polovici roku. Všetko riešte za prítomnosti advokáta a notára. Panny narodené medzi 24. 8. a 11. 9. odloží prirodzenú hanblivosť a podľahnú túžbe zviditeľniť sa. Prihlásia sa do rôznych konkurzov či súťaží a zabodujú. Disciplinovaní jedinci urobia veľký skok a položia základy úspešnej budúcnosti. Rodinné i milostné vzťahy vychádzajú celkom dobre. Budú síce existovať oblasti, v ktorých sa vyskytnú ťažkosti, ale všetko sa zmení najneskôr  koncom októbra. Panny narodené medzi 12. a 23. 9. milujú aktívny spoločenský život a navzdory neposednosti túžia po romantickej láske. Môžete očakávať riešenie ako starých problémov, tak vznik nových, ktoré budete musieť opäť riešiť. Nezadané Panny majú od mája do októbra veľkú nádej na perspektívne zoznámenie za predpokladu, že nebudú sedieť doma a vyrazia do ulíc.

Zdravie

Panny bývajú napriek svojej pracovitosti a šikovnosti veľmi chúlostivé. Občas sa stávajú hypochondrami, všetky choroby sa na nich hodia, ustavične sa pozorujú a sledujú takmer každé bodnutie bolesti. Trpia často na nachladnutia, migrény, tráviace ťažkosti, choroby obličiek, sleziny, slepého čreva a bolesťami chrbtice. Mnohé Panny sú veľmi vyberavé, čo sa týka jedla. Milujú pikantné pokrmy a sladkosti. Vedia ich potrápiť rôzne vyrážky a citlivo reagujú na teplotné zmeny. Pre Panny je veľmi dôležitá aktivita, ktorá by mala slúžiť k posilneniu psychiky a pôsobiť proti stresu. Netreba tiež zabúdať na stravu, ktorá vie prečistiť črevá. Do svojho jedálnička určite zaraďte dary mora, ovocie, zeleninu a dodržujte pitný režim.

Vzťahy

V tomto roku sa budeme zodpovedať za svoj hnev, nenávisť a negatívne emócie, preto by sme si mali dávať pozor a nepodľahnúť im. Mnohé Panny sa budú cítiť nespokojné vo svojom vzťahu. Ľudia v tomto znamení vyhľadávajú v láske skôr kvalitu ako kvantitu. Sú to citlivé osoby s osobitým pôvabom, sú komunikatívne a s uhladenými spôsobmi. Túžia po čistom vzťahu, po hlbokých citoch. Panna sa dokáže milovať nežne a vášnivo. Je romantická a súčasne tiež praktická. Vo výbere partnera je opatrná, ale zároveň náročná. Priťahujú ju zaujímavé osobnosti, ku ktorým najskôr zahorí silnou láskou, potom sa utvrdí v tom, že sa mýli a vzťah ukončí. Možno práve preto mnohé Panny zostávajú osamelé. Tento rok by však žiadna Panna nemala trpieť samotou a mizivou podporou priateľov, naopak bude to rok veľkých objavov.

Peniaze

Druhá polovica roku Pannám prinesie vytúženú finančnú stabilitu bez prudkých výkyvov a strát. A tiež im niekto vráti dlh, alebo naopak Panny niekomu dlh splatí, čo týmto ľuďom uvoľní ruky. Finančná odmena vás neminie najmä koncom júla. Na prípadný prísun financií je nutné reagovať umiernenosťou, obzvlášť v rodinách s malými deťmi. Avšak horšia situácia môže prísť v októbri a novembri, kedy si budete musieť poradiť s väčšou investíciou.  Koncom roka, najmä počas vianočných sviatkov, sa potom všetko obráti k lepšiemu.

Práca

Práca je pre Pannu zmyslom života. Je spoľahlivá, presná, na nič nezabudne, naopak urobí i niečo naviac. Teší ju, keď si to všimnú ostatní, najmä nadriadení. Ak pracujete v tíme, bude sa vám v zamestnaní dariť, od júla očakávajte priaznivý obrat. Dariť by sa malo aj všetkým, ktorí pracujú v zdravotníctve, školstve, na úradoch, v službách a tiež programátorom, účtovníkom, recepčným, kozmetičkám, kaderníkom a umelcom. Pozor si však dajte na komplikované pracovné vzťahy a závisť kolegov, ktorá vás môže dostať do nepríjemných situácií.

Kariéra

Prvých päť mesiacov sa bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyvíjať bez závažnejších zmien. Najskôr od júla do septembra nejedna Panna zaznamená postup v kariére. Niektoré sa rozhodnú zmeniť zamestnanie, dokonca i svoju profesiu. Rozhodne by žiadna Panna nemala nič ponechať náhode a veľkorysá by mala byť len výnimočne a voči tým, ktorí si to zaslúžia. Zvlášť na pozore by sa mala mať pred románikmi na pracovisku. Zvedavé oči sú všade a závistliví kolegovia rovnako. Pozor na prehnanú kritickosť – k sebe i k okoliu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané