V tomto roku bude mať na Baranov najdôležitejší vplyv planéta Pluto a Saturn. A netreba zabudnúť ani na vplyv Uránu, ktorý však z vášho znamenia odíde v strede mája. Po tomto období vás preto čakajú zmeny, s ktorými sa niektorí z vás môžu mať problém vyrovnať. Buďte však pokojní, nakoniec to pre vás znamená pozitívnu zmenu. Váš pohľad na život sa zmení tiež. Jedine, čo zostáva, je ľudia, na ktorých vám záleží. Aj keď i v tomto smere môžete zažiť novinky. Začiatkom roka budete cítiť silnú podporu zo strany priateľov a dostanete sa do silného pracovného nasadenia. Avšak kvôli tomu budete zabúdať na vašich najbližších. Všeobecne tento rok znamená pre vás vzrast vášho sebavedomia, ktoré pritiahne úspech.

Zdravie

V jarných mesiacoch marec a apríl pozor na zdravie. Treba si urobiť jarnú detoxikačnú kúru a posilniť svoju imunitu. Pri prílišnom hodovaní Baranov potrápia žlčník a trávenie. Zároveň si treba dať pozor na úrazy. Niekedy totiž máte problém správne odhadnúť svoje sily a zvyknete sa preceňovať. V mesiacoch marec a september hrozia zápalové ochorenia. Preto doprajte si zaslúžený relax najmä počas jesene. Koniec roka by ste mali prežiť v zdraví a plní energie vykročiť do ďalšieho roka.

Vzťahy

V partnerských vzťahoch vás už dlhšiu dobu trápia nevyriešené spory.  Preto tento rok prinesie Baranom skúšky vo vzťahoch. Budú vystavovaní opakovaným problémom, až pokiaľ sami nepochopia, kde robia chyby a pokiaľ nezapracujú na ich odstránení. Nefunkčné partnerské vzťahy sa budú rozpadávať. Avšak môžu vzniknúť nové. Najmä počas leta bude vaša charizma veľmi silná. Je veľmi pravdepodobné, že sa počas tohto obdobia zamilujete alebo prežijete flirt, ktorý vo vás zanechá stopu. Júl zo všetkých mesiacov v roku najviac naznačuje, že počas neho stretnete osobu opačného pohlavia, ktorá si získa vaše srdce. Ženy môžu dokonca otehotnieť. Na nadväzovanie nových známostí je vhodný aj posledný štvrťrok. Koncom roka sa vaše spory vo vzťahoch napravia a pokiaľ ste ešte stále sami, opäť máte šancu na novú lásku. Pre tých zadaných platí jedno – čo dávate, to žnete. Venujte sa viac partnerovi, lebo koncom roka u neho zosilnie pocit, že ho zanedbávate. Spoločné večere a dlhé rozhovory, to je to, čo mu chýba. A predovšetkým váš úprimný záujem. Uvidíte, že vám to opätuje.

Peniaze

Baranov čaká úspešný rok, zlepší sa ich finančná situácia. Môže dokonca prísť i nečakané menšie dedičstvo, či vrátená pôžička. Pre podnikateľov vzniká dlhodobá finančná istota. Pozor na podvody. Kto chce peniaze získať nečestným spôsobom, alebo lakomosťou, môže sa mu to vypomstiť. Tento rok nežičí totiž podvodníkom s nekalými úmyslami a dlho utajované klamstvá vyjdú na povrch. Snažte sa im vyhnúť, pretože by vás to mohlo zruinovať. V prvej polovici roka vás čaká veľa predajov a nákupov. Môžete sa pustiť tiež do niekoľkých významných a veľkých investícií. Koncom roka pozor na uzatváranie pôžičiek. Mohli by ste totiž spadnúť do dlhov i vďaka hazardným hrám.

Práca

V práci by ste konečne nemali riešiť problémy iných ľudí, ale sústrediť sa na svoje. Tak sa môžete pohnúť vpred. Oproti kolegom budete mať značnú výhodu.  Postrehnete veci, ktoré budú ostatným unikať a často sa vám podarí dostať až k jadru veci. Vďaka tomu si vás vaši nadriadení začnú viac vážiť. Ak ste vo vedúcej pozícii, uľahčí vám to komunikáciu s vašimi podriadenými.

Kariéra

V kariére budete napredovať podľa vašich predstáv. Pre nerozhodných sa v druhej polovici roka vyjasní ich smerovanie v oblasti práce a budovania kariéry. Zároveň je druhá polovica roka veľmi vhodná na začatie podnikania, alebo na zmeny v práci. Planéta Jupiter do vášho života vnesie chuť po nových vedomostiach a bude vás to lákať opäť sadnúť do školských lavíc alebo urobiť si aspoň nejaký kurz.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané