Komoda do spálne môže byť aj s prebaľovacím pultom

Komoda s prebaľovacím pultom
zdroj: gettyimages.com

Dva v jednom

Vďaka prebaľovaciemu pultu sa stáva prebaľovanie oveľa jednoduchším. Poruke máte zrazu všetky potrebné veci a vaše dieťa je pod neustálym dozorom. Zásuvky a poličky sa navyše postarajú o to, aby ste sa nemuseli načahovať za plienkami, detským krémom či oblečením. Komoda v tejto kombinácii je pomôckou, ktorá výrazne uľahčí každodennú starostlivosť o bábätko a navyše odbremení mamičky od pravidelného namáhania chrbtice. Jej výška je prispôsobená práve na túto činnosť. Keďže súčasťou tohto nábytku sú viaceré zásuvky, úložný priestor nemusí využívať iba vaše dieťa. Kúsok z neho si pokojne ukradnite pre seba.

...

Nadstavec na komodu

Tým, že je prebaľovací pult súčasťou komody a nie samostatná podložka, vytvára ucelený a spoľahlivý kus nábytku. Na trhu sa však stretnete aj s možnosťou zakúpenia prídavného nadstavca na komodu, ktorý má slúžiť ako prebaľovací pult. Výhodou je najmä nižšia cena a jednoduchá montáž. Jeho vzhľad však môže pôsobiť „lacno“ a nemusí dostatočne spoľahlivo držať na samotnej komode. To je nevýhodou najmä v prípade, že dieťatko už povyrástlo a v prebaľovacom pulte „vymýšľa“.

Pozrite si tieto komody s prebaľovacím pultom:

Praktickosť a estetickosť

Pri výbere prebaľovacieho pultu by ste sa mali zamerať aj na možnosť jeho jednoduchej údržby. Niektorí výrobcovia ponúkajú snímateľný poťah matraca, ktorý je možné oprať a udržiavať ho tak hygienicky čistý. Ak chcete, aby spálňa aj naďalej zostala spálňou, dbajte na jej estetickú stránku. Aj keď prebaľovacie pulty nájdete s potlačou rôznych detských motívov, nemusíte sa obávať, že vaša spálňa stratí prívlastok luxusná. Široký sortiment komôd v takejto kombinácii, vám umožní bezproblémové zladenie s interiérom. Či už jej doprajete moderný nádych, vzhľad imitácie dreva alebo zostanete verný klasike, je len na vás. Vyberajte si také komody, ktoré sú súčasťou zariadenia alebo sa postarajte o ich zosúladenie s celkovým dizajnom miestnosti. Pri niektorých typoch komôd je, dokonca, možné prebaľovací pult demontovať a komodu využívať naďalej ako samostatný kus nábytku pre vlastné účely.

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať: