Lacné spálne nemusia vyzerať tuctovo

Manželská posteľ
zdroj: gettyimages.com

Ak nechcete vsadiť na hotové komplety, pokojne sa pustite do vlastného „namiešania“ zariadenia. Ani v takejto verzii lacné spálne nemusia vyznievať nezaujímavo. Práve naopak, možnosťou spojenia samostatných druhov nábytku docielite originálnosť a prispôsobíte si interiér podľa vašich požiadaviek a vkusu.

...

Lacné skrine do spálne taktiež spĺňajú praktickosť

V spálni viac ako kdekoľvek inde v interiéri záleží na tom, aby miestnosť nebola zbytočne preplnená nábytkom a nepôsobila stiesnene. Samozrejme, množstvo oblečenia si pýta úložné priestory a praktické uskladnenie. Na to však vo väčšine prípadov postačí šatníková skriňa a zásuvková komoda, vhodná napríklad na uloženie spodnej bielizne.

Lacné komody a skrine do spálne však môžu splniť svoj účel. Nejedná sa totiž o vlhké prostredie kúpeľne ani o uskladňovanie vecí s vysokou hmotnosťou. Prehľad a poriadok v ošatení tak nebude náročnou záležitosťou. Aj veľké obchodné reťazce nábytku či eshopy totiž ponúkajú rôznorodé možnosti vnútorného usporiadania políc, vešiakových tyčí či organizérov.

Ponúknu lacné spálne zostavy s kvalitnou posteľou?

Súčasťou sektorovej spálne sú komplety, ktoré najbežnejšie tvorí skriňa, posteľ, nočné stolíky, prípadne komoda. Všetky nábytkové komponenty vás môžu zaujať výnimočným dizajnom alebo elegantným tradičným prevedením aj v prípade nižšej ceny. Nad výberom postele sa však oplatí zbystriť…

Lacné postele pravdepodobne nebudú odrazom vašej spokojnosti, aj keď spočiatku sa môže zdať, že áno. Proces zdravého a pokojného spánku však bude v konečnom dôsledku krátkodobý, aj keď cena lichotivá. Pri výbere spálňových zostáv sa podrobnejšie informujte o materiálovom prevedení a príslušenstve lôžka.

Pozrite si nábytok do spálne v týchto e-shopoch:

Vyššie výdavky spojené s kúpou kvalitnej postele a matraca sú totiž v tomto prípade očakávanou realitou (aspoň by mali byť). Tento raz sa vsadiť na dlhú životnosť a spoľahlivosť jednoznačne oplatí. V opačnom prípade očakávajte vŕzganie a narušenú stabilitu.

Pozrite si fotogalériu k článku TU

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať: