TV skrinky môžu byť aj multifunkčné

Skrinka pod televízor
zdroj: gettyimages.com

Multifunkčné TV skrinky a stolíky

Už dávno neplatí, že nábytok musí spĺňať iba funkciu úložných priestorov. Dokáže niesť taktiež prívlastok elegantný, atraktívny a v súčasnosti tiež multifunkčný. Takáto TV skrinka, alebo aj TV stolík (prípadne aj komoda), sa vyznačuje nielen úložným priestorom pre káble a technické výdobytky doby. Uzavretá odkladacia plocha, ale aj jej kombinácia s otvorenými TV skrinkami, je vhodná pre vystavenie rôznych dekorácií či umenia. Stolík bude spĺňať funkciu sledovania TV, estetickú funkciu a zastúpi aj funkciu menšej skrine. Zmestíte totiž doň všetko vybavenie súvisiace so sledovaním TV, vrátane domáceho kina či herných konzol.

...

Aj keď je súčasným trendom v bývaní umiestnenie televízora na stenu, TV skrinky nestrácajú svoj účel. Stále pribúdajúca technika si pýta svoje miesto a je len na vás, či ju chcete ukryť alebo na ňu každodenne upierať pohľad. Zhodnúť sa však môžeme v tom, že trčiace káble nie sú zrovna ideálnym doplnkom. V prípade, že sa rozhodnete zavesiť televízor na stenu, odporúčame ich zabudovanie do tzv. podomietkovej prípravy. Na stenu nemusíte výhradne umiestniť iba televízor. Niektoré typy TV skriniek sú vhodné na zavesenie niekoľko centimetrov nad podlahu, pričom televízor môže zostať na nich položený.

Pozrite si TV stolíky v týchto e-shopoch:

Okrem klasických TV stolíkov nájdete v ponuke aj policové regály na TV, ktoré sú náhradníkom bežných TV skriniek. Siahnuť môžete tiež po otáčavých držiakoch, ktoré umožnia sledovanie televízie aj spoza kuchynskej linky, pri príprave pokrmov. Popredné vlastnosti však spĺňajú najmä funkcie TV skriniek, ktoré výrobcovia integrujú do niektorých kusov nábytku.

Pridaná hodnota

Novodobé TV skrinky a stolíky sa môžu vyznačovať funkciami, ktoré sú priamo súčasťou nábytku. Medzi ne patrí napríklad integrovaný audio systém alebo možnosť ovládania cez bluetooth. Hudbu či film si môžete vypočuť a pozrieť aj prostredníctvom vstupov AUX a USB, ktoré sú súčasťou takýchto skriniek. Multifunkčné stolíky majú, samozrejme, zabudované aj reproduktory. Niektorí výrobcovia dokonca ponúkajú ako komponent TV stolíkov dokovaciu stanicu pre iPhone, ktorá zároveň slúži aj ako prehrávač. Vo vnútri stolíka vám zároveň zostáva ďalší priestor pre úschovu vecí.

Pozrite si aj tieto TV stolíky:

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať