Gorenje získava ocenenie ICONIC Awards za inovácie v dizajnu kuchynských spotrebičov

Novy projekt 13.jpg
Foto: Gorenje

Gorenje, súčasť spoločnosti Hisense Europe a popredná značka inovatívnych kuchynských spotrebičov, získava niekoľko prestížnych ocenení ICONIC Awards 2024 v kategórii Interiérové produkty. Toto ocenenie, ktoré udeľuje Nemecká rada pre dizajn, vyzdvihuje výnimočné úspechy v oblasti interiérového dizajnu na celom svete a oceňuje inovácie, kvalitu a udržateľnosť. Úspech Gorenje na tomto uznávanom podujatí potvrdzuje odhodlanie spoločnosti dosahovať vynikajúce výsledky aj pozíciu lídra v odvetví.

ICONIC Awards 2024: ukazovateľ trendov v interiérovom dizajne

Prestížne ocenenie ICONIC Awards 2024: Interior Products, ktoré organizuje Nemecká rada pre dizajn, vyzdvihuje pozoruhodné úspechy v oblasti interiérového dizajnu s dôrazom na inovácie a udržateľnosť. Zahŕňa rôzne kategórie, ako napríklad nábytok, osvetlenie, bytový textil, výrobky pre exteriér alebo kúpeľňové riešenia pre obytné a komerčné priestory. Slúži ako platforma na prezentáciu trendov v odvetví a podporuje nadväzovanie kontaktov medzi dizajnérmi a vývojármi produktov.

Foto 1_gorenje g800 kavovar a ohrevna zasuvka.jpg
Foto: Gorenje

Triumf kuchynských spotrebičov Gorenje G800

Ocenenia ICONIC sú známe svojím náročným hodnotiacim procesom, ktorý vedie medzinárodná porota zložená z odborníkov na dizajn a interiérové návrhárstvo. V roku 2024 sa spomedzi viac ako 300 prihlásených projektov mimoriadne presadilo len 24 účastníkov, ktorých projekty získali ocenenie „Best of Best“.

Foto 2_gorenje g800 kombinovana parni trouba.jpg
Foto: Gorenje

Medzi takto ocenenými vynikali kuchynské spotrebiče Gorenje radu G800 svojou výnimočnou funkčnosťou, elegantným dizajnom a jednoduchou integráciou do rôznych kuchynských zostáv. Ocenenie a titul „Víťaz“ získali ohrievacie zásuvky, parná a kompaktná vstavaná rúra a vstavaný kávovar zo série Gorenje G800.

Foto 3_gorenje g800 kombinovana parni trouba.jpg
Foto: Gorenje

Matevž Popič, vedúci oddelenia produktového dizajnu spoločnosti Hisense Europe, k oceneniu povedal: “ Medzinárodná porota renomovanej súťaže ICONIC Awards 2024 ocenila v kategórii interiérový dizajn výnimočnú použiteľnosť, sofistikovaný dizajn a harmonický vzhľad kuchynských spotrebičov Gorenje G800. Tieto spotrebiče sa bez problémov integrujú do rôznych kuchynských prvkov a kompozícií, čím sa z jednotlivých objektov premieňajú na homogénnu súčasť kuchynského priestoru. Porota vyzdvihla premyslený a udržateľný prístup k dizajnu série G800, ktorý okrem iného pozostáva z nadčasového vzhľadu, zjednodušenej montáže a použitia udržateľných materiálov. Ocenenie celého radu G800 podčiarkuje výnimočnú kvalitu každého výrobku, jeho dokonalú funkčnosť a vizuálnu príťažlivosť.“

Foto 4_gorenje kmpaktni trouba z rady g800 s mikrovlnami a parou.jpg
Foto: Gorenje

Gorenje naďalej posúva hranice dizajnu kuchynských spotrebičov. Ocenenia, ako je Iconic Awards, potvrdzujú pozíciu Gorenje ako lídra v odbore, ako aj toho, kto udáva smer celému odvetviu.

Viac informácií: sk.gorenje.com

Informačný servis