Prešovský startup uzatvoril strategické partnerstvo s neurovedeckou AI spoločnosťou zo Silicon Valley

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
umelá inteligencia
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Technologický slovenský startup Cequence, s ktorého riešením s podporou umelej inteligencie denne pracuje viac ako 20-tisíc používateľov z celého sveta, uzavrel strategické partnerstvo s neurovedeckou AI spoločnosťou Numenta z Redwood City, v srdci Silicon Valley, zameranou na AI neurocomputing.

Ako ďalej informovala prešovská firma, v rýchlo sa meniacom biznis prostredí rastie dopyt po sofistikovaných technologických riešeniach. Právna operatíva nie je výnimkou.

Uvedomujúc si potrebu výkonnejších výpočtových kapacít začal prešovský legaltech hľadať technologického partnera, ktorý by dokázal podporiť jeho ambicióznu víziu.

Partnerstvo so spoločnosťou Numenta

Partnerstvo so spoločnosťou Numenta otvára Cequence cestu k pokročilým technológiám umelej inteligencie, ktoré presahujú tradičné prístupy. To im umožní vyvinúť rýchlejšie modely prispôsobené špecificky pre oblasť kontrakt manažmentu, ktoré budú vytrénované výhradne na zmluvných archívoch daného klienta.

Spoločnosť Numenta sa stala známou svojimi algoritmami, dátovými štruktúrami a architektúrou neurónových sietí založenými na rozsiahlom neurovedeckom výskume ľudského mozgu. Jej platforma umelej inteligencie je postavená na princípoch teórie tisíc mozgov a poskytuje základ pre súkromné, efektívne a škálovateľné nasadenie veľkých AI modelov na biznis procesoch.

Krok vpred

Táto spolupráca nám umožní poskytnúť právnym profesionálom a nákupným tímom ešte inteligentnejšie, efektívnejšie a používateľsky prívetivejšie riešenia,“ povedal Martin Ragan z Cequence.

Táto spolupráca predstavuje podľa firmy krok vpred v procese adaptovania technológií na optimalizáciu každodenných činností pre profesionálov v oblasti práva a nákupné tímy.

Zdieľanie expertíz medzi Cequence a Numentou podľa nich zaručuje, že právne a nákupné oddelenia v organizáciách budú môcť benefitovať zo zvýšenej efektivity, lepšej spolupráce a zníženej chybovosti pri správe zmlúv.

Softvérové riešenie

Startup Cequence prináša softvérové riešenie, ktoré ponúka prehľadné a efektívne riadenie zmlúv a súvisiacich procesov.

S využitím najmodernejších technológií, ako je umelá inteligencia, strojové učenie a spracovanie prirodzeného jazyka, Cequence transformuje manuálne úlohy spojené s vytváraním, vyjednávaním a uzatváraním zmlúv na automatizované procesy.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať