Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - dvanásty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 12. deň

Svojský rozbeh Bolta, zlatá medaila a svetový rekord Talachadzeho, dobitý Nagy, Taylorov výkon roka, ďalšie požiadanie o ruku, druhé miesto Kohlovej v B-finále, tlačová konferencia Sagana či Bilesovej štvrtá zlatá medaila – aj taký bol utorok na olympiáde v Riu de Janeiro.
Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - jedenásty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 11. deň

Sedemnásť finálových disciplín, svetový rekord Anity Wlodarczykovej, postup Petra Gelleho do súboja o medaily, pokarhanie džudistu Islama El Shehabyho, štvrtý cenný kov Simony Bilesovej, smrť Stefena Henzeho, pohárové šialenstvo, nečakaný medailový skok Millerovej či senzačný koniec majstra sveta, ktorý zhodil prekážky – aj taký bol pondelok na olympiáde v Riu.
Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - desiaty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 10. deň

Bolt a jeho zlatý hetrik, svetový rekord van Niekerka, golfový šampión po 112 rokoch, snubný prsteň k striebornej medaile, zbraň pri hlave plavca Ryana Lochteho – aj taký bol ďalší deň na olympiáde a ako bonus porovnanie Phelpsovej výšky s jeho ‚medailovou vežou‘. Všetko dôležité z nedelňajšieho diania v Riu de Janeiro nájdete v tomto článku.
Škantárovci

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 7. deň

Prvá zlatá medaila pre Slovensko zásluhou bratrancov Škantárovcov, 22. najcennejší kov Michaela Phelpsa, prvý golfový úder na olympiáde po 112 rokoch, finále krauliarskej stovky bez striebornej medaily, vypadnutie Andreja Martina, ale aj smolné štvrté miesto Jany Dukátovej – aj taký bol štvrtok na olympiáde v Riu de Janeiro.