Autobusová doprava v Trnavskom kraji bude v nadchádzajúcom týždni premávať v prázdninovom režime

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Arriva, autobusy
Autobusy spoločnosti Arriva Trnava. Foto: www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Počas jarných prázdnin bude regionálna autobusová doprava v Trnavskom kraji a mestská autobusová doprava v mestách Trnava, Piešťany, Senica a Hlohovec, ktorú zabezpečuje spoločnosť ARRIVA Trnava, premávať v prázdninovom režime.

Potrebné informácie pre cestujúcich

Ide o plánovanú zmenu, ktorá je každý rok súčasťou cestovných poriadkov a cestujúcich o nej informujú značky uvedené pod číslom spoja. ARRIVA o tom informovala v tlačovej správe.

„Počas jarných prázdnin mnohí žiaci a študenti nebudú cestovať autobusom. Efektívna verejná doprava sa flexibilne prispôsobuje potrebám svojich cestujúcich, preto naše cestovné poriadky každý rok zohľadňujú aktuálne termíny školských prázdnin. Samozrejme, s prvým dňom vyučovania po jarných prázdninách, ktorý tento rok pripadne v Trnavskom kraji na 11. marec, začnú opäť premávať aj školské spoje, ktoré každé ráno využívajú najmä naši najmladší cestujúci,“ povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku.

Jarné prázdniny v Trnavskom kraj

Jarné prázdniny v Trnavskom kraji sú od 4. do 8. marca. V sobotu 2. marca a 9. marca budú autobusy ARRIVA Trnava premávať rovnako ako počas akejkoľvek inej soboty v roku.

V nedeľu 3. marca a 10. marca vypraví dopravca všetky svoje regionálne autobusové spoje ako v nedeľu a štátom uznané sviatky, s výnimkou spojov označených v cestovných poriadkoch značkou 23, ktoré počas školského roka využívajú najmä študenti bývajúci na internátoch.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Petra Helecz
Firmy a inštitúcie ArrivaArriva Trnava