AAA Auto predalo ojazdené automobily viac ako 300-tisíc slovenským zákazníkom, rovnaký počet vozidiel aj vykúpilo

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nové dieslové autá už nezaťažujú ŽP tak, ako kedysi. Dnes sa doťahujú na benzínové motory
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com

Sieť autocentier AAA Auto predala na slovenskom trhu za 20 rokov svojho pôsobenia autá viac ako 300-tisíc zákazníkom a rovnaký počet vozidiel aj vykúpila. Na Slovensku aktuálne pôsobí dvanásť pobočiek AAA Auto.

V rámci celej skupiny AURES Holdings funguje na vyše šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy, v ponuke má 15-tisíc áut. Historicky už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.

AAA Auto je momentálne najväčší predajca ojazdených automobilov, k čomu patria aj dlhodobé rekordné predaje. „V posledných rokoch dosahujeme skvelé predajné výsledky. Za rekordné objemy predaja vďačíme do značnej miery nášmu historickému rozhodnutiu investovať do moderných technológií,“ uviedla generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva AURES Holdings Karolína Topolová.

AURES Holdings prevádzkuje sieť pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Nemecku a Holandsku. Za dobu svojej existencie obslúžila už vyše 3 milióny zákazníkov. Skupina je so 100-tisíc predanými vozidlami ročne najväčším predajcom ojazdených automobilov v strednej Európe.

Predáva aj zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna. Na západných trhoch pôsobí prostredníctvom spoločnosti Driverama. Vlastní ju britsko-poľský investičný fond Abris Capital Partners.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Karolína Topolová
Firmy a inštitúcie AAA AutoAURES Holdings