Švicpanel, ceplolap či chyžotop. Energetické zariadenia môžu mať aj originálne názvy

Solárne panely, fotovoltika
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com.
Tento článok pre vás načítala AI.

Spoločnosť Východoslovenská energetika ponúka svojim zákazníkom energetické zariadenia s originálnymi názvami. U východoslovenských energetikov si tak môžete zakúpiť švicpanel, ceplolap či chyžotop.

Skombinovať slovo svieť (švic) a panel napadlo súťažiacemu, ktorý vymyslel víťazný názov pre fotovoltiku. „Švicpanel môžete získať s cenou už od 5 308 eur. Zadarmo získate aj poradenstvo s výberom vhodného riešenia, odbornú montáž, dopravu produktu na miesto montáže alebo zľavu na Virtuálnu batériu,“ informovali energetici.

Lapanie cepla (chytanie tepla) inšpirovalo súťažiaceho, ktorý vymyslel východniarsky termín pre tepelné čerpadlo z ponuky VSE TermoTeam. „Aj tepelné čerpadlo, a švicpanel po našom, môžete získať už od 7 024 eur. Navyše získate aj profesionálne poradenstvo a našu pomoc pri získaní štátnej dotácie ministerstva životného prostredia,“ podotkli východoslovenskí energetici.

Správne a ideálne vytopená chyža (miestnosť) je základom pohody a komfortu počas chladných dní. „Vyberte si svoj chyžotop, teda plynový kotol, ktorý začína na cene 2 099 eur a získajte k nemu aj riešenie na mieru pre novostavby, rekonštrukcie či staršie elektrické rozvody,“ konštatovala Východoslovenská energetika.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom