Umelú inteligenciu začínajú využívať aj stredoslovenskí energetici

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Energiqa_vizual.jpg
Foto: Stredoslovenská energetika (SSE).
Tento článok pre vás načítala AI.

Umelá inteligencia sa pomaly ale isto presadzuje v bežnom živote. Výnimkou nie sú ani energetici. Stredoslovenská energetika (SSE) prináša nový kreatívny koncept marketingovej komunikácie pod názvom EnergiQa.

„EnergiQa predstavuje srdce Stredoslovenskej energetiky. Samotná oblasť energetiky je zložitá, preto mnohí zákazníci potrebujú často pomôcť a poradiť, aby sa v nej vedeli lepšie zorientovať. EnergiQa je digitálnou sprievodkyňou svetom energií a ako napovedá IQ v jej mene, pozná riešenia a odpovede na zákaznícke otázky,“ uviedla Miriam Miartušová, vedúca odboru Marketing SSE.

V nových online spotoch a mediálnej komunikácii stelesňuje EnergiQa samotnú Stredoslovenskú energetiku, ktorá je pripravená svojim zákazníkom kedykoľvek pomôcť a poradiť.

„Ako prvá energetická spoločnosť na Slovensku sme spustili bezplatné personalizované videoporadenstvo k správnej sadzbe. Na našom YouTube kanáli nájdu zákazníci sériu poradenských videí a prostredníctvom marketingovej komunikácie neustále pracujeme aj na rozširovaní poradenstva v oblasti šetrenia energiami,“ doplnila Miartušová.

Spoločnosť SSE aktuálne prechádza digitálnou transformáciou s cieľom urýchliť a zefektívniť zákaznícke procesy a priniesť online riešenia pre zákazníkov. „Digitálna EnergiQa stavia na dlhoročnej tradícii, spája ju s najnovšími trendmi a vychádza tak v ústrety aj mladšej ‚online‘ generácii zákazníkov,“ dodala Miartušová.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Miriam Miartušová
Firmy a inštitúcie SSE Stredoslovenská energetika