SPP otvára zákaznícke centrum v Žiline, klienti v ňom nájdu rýchlu odbornú pomoc

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Slovenský plynárenský priemysel (SPP)
Foto: ilustračné, SITA/Marián Peiger.
Tento článok pre vás načítala AI.

Slovenský plynárenský priemysel (SPP) otvára nové zákaznícke centrum v Žiline. Pobočka v žilinskom obchodnom centre Aupark bude návštevníkom k dispozícii sedem dní v týždni od 9.00 do 20.00 hodiny.

„Osobný kontakt s našimi zákazníkmi je pre nás stále veľmi dôležitý. Chceme byť tam, kde sú naši zákazníci. Zákaznícke centrum SPP je vytvorené tak, aby v ňom zákazníci našli rýchlu odbornú pomoc, bez zbytočného čakania a zdĺhavého vybavovania svojich záležitostí, a to napríklad aj prostredníctvom moderného samoobslužného pultu pre zákazníkov,“ uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ SPP Vojtech Ferencz.

Zákaznícke centrum SPP je umiestnené na prvom nadzemnom podlaží. Prináša prepojenie služieb s modernými technológiami. Súčasťou prevádzky sú interaktívne prvky, ktoré návštevníkom spríjemnia čas a zefektívnia proces vybavovania požiadaviek.

„Samozrejmosťou je tiež možnosť zaregistrovať sa v prípade zvýšeného počtu zákazníkov v systéme, ktorý zákazníka následne pomocou notifikačnej SMS správy včas informuje, že prichádza na rad,“ dodal hovorca SPP Ondrej Šebesta.

Otvorením spomínaného nového zákazníckeho centra zároveň ukončí svoju činnosť žilinské zákaznícke centrum SPP na ulici Na priekope.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Vojtech Ferencz
Firmy a inštitúcie SPP Slovenský plynárenský priemysel