Skupina C.S.CARGO rozširuje kapacity a posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, kúpila firmu NAD - RESS Senica

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Kamióny
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com.
Tento článok pre vás načítala AI.

Dopravná a logistická skupina C.S.CARGO dokončila akvizíciu takmer 82 % spoločnosti NAD – RESS Senica a.s. Týmto krokom C.S.CARGO výrazne posilňuje svoju pozíciu na slovenskom trhu a rozširuje svoje kapacity v oblasti špecializovaných prepravných služieb.

Začlenenie spoločnosti NAD – RESS Senica a.s. do našej skupiny nám poskytuje cenné príležitosti na posilnenie našich aktivít, najmä na slovenskom národnom trhu. Táto akvizícia nám zabezpečí rozšírenie nášho portfólia o špeciálne zariadenia na distribúciu chladeného tovaru, čo nám umožní lepšie reagovať na požiadavky zákazníkov a ponúkať komplexnejšie služby,“ uviedol Aleš Willert, generálny riaditeľ C.S.CARGO.

NAD – RESS Senica a.s. patrí medzi popredných poskytovateľov logistických služieb na slovenskom trhu a špecializuje sa na distribúciu chladeného tovaru, medzinárodnú kamiónovú dopravu a zákaznícky servis. Disponuje vozovým parkom 212 vozidiel.

Skupina C.S.CARGO pôsobí prostredníctvom svojich dcérskych spoločností v stredoeurópskom regióne (Česká republika, Slovensko a Poľsko) a je jedným z popredných poskytovateľov cestnej, leteckej a námornej dopravy vrátane komplexných logistických a colných služieb.

Portfólio zákazníkov C.S.CARGO tvoria popredné spoločnosti z rôznych priemyselných odvetví ako automobilový priemysel, potravinárstvo, stavebníctvo, elektronika a maloobchod.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie NAD-RESS Senica