Danko v parlamente skritizoval opozíciu a kauzu „rigorózka“ označil za štvavú kampaň voči jeho osobe

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Andrej Danko
Predseda parlamentu SR š šéf Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko. Foto: archívne, SITA/Diana Černáková.

BRATISLAVA 21. novembra (WebNoviny.sk) – Opoziční poslanci opäť ukázali, že im nejde o dobro Slovenska, ale o pošpinenie ľudí, bez akýchkoľvek dôkazov.

Povedal to v stredu v Národnej rade SR jej predseda Andrej Danko (SNS) s tým, že čelí kampani voči svojej osobe na základe novinových článkov.

Práca nebola vedeckým dielom

Podľa Danka nemožno porovnávať jeho rigoróznu prácu z roku 2000 so súčasnými pravidlami písania záverečných prác.

Doplnil, že jeho práca nebola vedeckým dielom a pracoval na nej s najlepším vedomím a svedomím s použitím vtedy dostupných technických možností.

Poskytne podklady zo štúdia

„Znovu ste ukázali, že vám nejde o Slovensko a osočujete ľudí bez rozsudku. Deväťkrát ste spomenuli v rozprave médium, ktoré financujú oligarchovia, a financujú istých politikov. Dnes to nie je žiadne tajomstvo, ale práve takýto typ denníka zničí raz aj stranu Sloboda a Solidarita,“ uviedol Danko v reakcii na vystúpenie opozičnej poslankyne Lucie Ďuriš Nicholsonovej.

„Chcete terorizovať ľudí a pritom sa takáto lživá kampaň môže dotknúť v budúcnosti kohokoľvek z vás, ktorí tu dnes vykrikujete na základe novinových článkov,“ doplnil

Andrej Danko prisľúbil, že po svojom vystúpení dá novinárom k dispozícii podklady z jeho štúdia, či niektoré pasáže z jeho rigoróznej práce. „Dostanete tieto materiály a nie je pravda, že neboli v práci uvedené zdroje. Denník N klame a zavádza verejnosť. Ľudia majú iné problémy, ako sa pozerať na tieto politické divadielka. Dám vám tiež moju písomnú prípravu k záverečnej ústnej skúške,“ povedal Danko.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andrej Danko
Firmy a inštitúcie NR SR Národná rada Slovenskej republiky