Žena bodla muža priamo do srdca, zadržali ju policajti

Policia, policajná páska
Foto: ilustračné, www.facebook.com
  • aktualizované 28. januára 12:42

Z vraždy 38-muža v Handlovej polícia obvinila jeho manželku. K tragédii došlo vo štvrtok 26. januára v nočných hodinách, polícia našla na mieste činu muža bez známok života a zároveň zadržala ako podozrivú jeho manželku.

„Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že v nočných hodinách v rodinnom dome malo dôjsť medzi manželmi najskôr k slovnej a následne aj k fyzickej potýčke, ktorá skončila úmyselným usmrtením 38- ročného muža,“ informuje trenčianska krajská polícia na Facebooku.

Podľa informácií od polície ho žena bodla kuchynským nožom do ľavej strany hrudníka, zraneniam na mieste podľahol. Krátko po zadržaní absolvovala dychovú skúšku na alkohol s pozitívnym výsledkom.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne vzniesol voči 34-ročnej žene obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej do väzby. O tom, či bude stíhaná väzobne, rozhodne súd. V prípade dokázania viny jej hrozí väzenie na 20 až 25 rokov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ingrid Krajčíková