V Banskej Bystrici vzniká nové R2N business center

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
R2N business center, Banská Bystrica
R2N business center, zdroj: r2n.sk

Rekonštrukciou bývalej administratívnej budovy leteckých opravovní pribudne v meste 4 000 metrov štvorcových administratívnych priestorov.

V meste pod Urpínom pribudnú priestory pre nových investorov aj pre miestne firmy. Rekonštrukciou osempodlažného objektu v priemyselnej zóne v mestskej časti Radvaň v Banskej Bystrici vznikne komplexné kancelárske centrum.

Ide o prestavbu administratívnej budovy bývalých leteckých opravovní, ktorá bola už niekoľko rokov nevyužívaná. Ako informovala agentúru SITA investorská spoločnosť R2N, s.r.o., investičné náklady sú 3,6 mil. eur a kolaudácia je naplánovaná na júl 2019.

Pribudnú aj parkovacie miesta

Po rekonštrukcii objektu má vzniknúť 4 000 metrov štvorcových administratívnych priestorov, pričom celý interiér ponúka viac ako 6 000 metrov štvorcových. „Na rekonštrukcii sa už pracuje,“ uviedla office manager spoločnosti Lucia Lipoldová.

Inteligentná budova má ponúknuť priestory aj menším spoločnostiam s menším počtom zamestnancov, pričom jej súčasťou bude aj reštaurácia. Dominantou projektu je kongresová sála pre 500 ľudí.

Kapacita parkoviska pri budove je 120 miest s kontrolovaným prejazdom. Časť parkovacích miest má byť vyhradená pre návštevníkov.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať