Mliekareň RAJO zmenila názov podľa materskej spoločnosti, značka produktov bude zachovaná

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Mliečne výrobky
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Mliekareň RAJO pristúpila k formálnej zmene a zjednotila názov s nemeckou materskou spoločnosťou MEGGLE AG., ktorá vstúpila do spoločnosti RAJO v roku 2001. Od 2. apríla preto mliekareň RAJO bude pôsobiť ako MEGGLE Slovakia s. r. o.. Mliekareň doplnila, že výroba v bratislavskom závode však bude pokračovať bez zmeny a rovnako ostane zachovaná aj značka produktov rajo.

Matthias Oettel, generálny riaditeľ MEGGLE Group GmbH, a tiež Erwin Horváth a Branislav Kušnierik, ktorí obidvaja pôsobia v sídle spoločnosti v Bratislave dodali, že nový názov spoločnosti a celej skupiny nesie meno zakladateľov nemeckej spoločnosti, rodiny Meggle, ktorá v súčasnosti pôsobí v približne 20 krajinách.

Značka rajo predstavuje pre zákazníkov na Slovensku maximálny pôžitok a vynikajúcu kvalitu produktov. Preto ju naďalej zachovávame ako názov produktu, organizačne však chceme našich kolegov na Slovensku priblížiť ku skupine MEGGLE,“ vysvetil Oettel a dodal, že zmena názvu spoločnosti nebude mať žiadny vplyv na vlastnícku štruktúru, výrobný areál ani na približne 400 zamestnancov slovenskej mliekarne a značku rajo.

Výrobky pre slovenský trh sa budú naďalej vyrábať v bratislavskom závode pod značkou rajo.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Rajo