ČSOB obmedzí niektoré služby a pobočky, nepôjde ani elektronické bankovníctvo

ČSOB Banka

Služby elektronického bankovníctva a pobočky ČSOB budú počas víkendu fungovať v obmedzenom režime. Banka o tom informovala na sociálnej sieti. Uviedla, že dôvodom je zvyšovanie kvality služieb, preto je potrebná plánovaná odstávka systémov.

Služby internet bankingu

Od soboty jednej minúty po polnoci do nedele siedmej hodiny ráno sa obmedzia služby elektronického bankovníctva.

V tomto čase spoločnosť obmedzí aj funkciu vkladu hotovosti prostredníctvom recyklačných bankomatov. „Ide o maximálny možný čas a našim cieľom bude skrátiť ho len na nevyhnutné minimum, a služby sprístupniť podstatne skôr,“ informuje banka.

Platby kartou a výbery hotovosti

V sobotu budú pobočky v nákupných centrách otvorené do tretej poobede, pričom v nich budú obmedzené hotovostné operácie a poskytovanie vybraných služieb, s výnimkou poradenstva a prijímania platobných príkazov.

Platby kartou v kamenných prevádzkach a na internete, ako aj výbery hotovosti z bankomatov ČSOB budú po celý čas fungovať bez obmedzení.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

ČSOB do konca roka 2007 pôsobila na Slovensku ako pobočka zahraničnej banky. Od 1. januára 2008 sa stala samostatnou akciovou spoločnosťou s vlastným predstavenstvom. ČSOB patrí do skupiny KBC, pričom belgická skupina vlastní v slovenskej banke 100-percentný podiel na hlasovacích právach. V októbri 2021 sa ČSOB zlúčila s OTP Bankou, maďarská OTP Bank svoj podiel na Slovensku predala KBC Bank.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie ČSOB banka