Víkendy plné zábavy v Auparku Bratislava

Foto: Aupark

BRATISLAVA 20. apríla (WBN/PR) – Kam na víkend? Pravidelná piatková otázka rodín. Je nutné vybaviť veci, čo sa cez týždeň nestihli a zároveň zabaviť deti. Lákavá je i vidina relaxu pri dobrej káve, jedle alebo pri nákupoch. Ak si zo širokej ponuky centier zvolíte vynovený Aupark, čakajú vás nové služby, špičkové značky a zábava pre všetky vekové kategórie. Nabité víkendové podujatia zlákajú cestovateľov, dobrodruhov, milovníkov umenia, krásy a dobrého jedla, ale aj najmenších návštevníkov.

Už ste videli Divadlo Zo šuflíka?

Aupark sa počas jarných víkendov premení na detský raj. Okrem pestrého detského kútika v centre a vonkajšieho ihriska, ponúka Aupark víkendové divadelné predstavenia pre najmenších, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu a kognitívne schopnosti. Najbližšie sa môžete tešiť už túto nedeľu, 24. apríla na Detské divadielko Zo šuflíka. Súčasťou sobotných a stredajších popoludní budú tvorivé dielne s Time out. V rámci nich si deti vyskúšajú svoje kreatívne schopnosti. Malé nákupné maniačky a ich mamy potešia nové kolekcie špičkových značiek s detskou módou ako ZARA, UNITED COLORS OF BENETTON, GAASTRA, GANT Kids alebo novo otvorený LINDEX.

Slovenský Jo Nesbø predstaví Škandináviu

Program pre deti voľne dopĺňa zábava pre dospelých. Už túto sobotu, 23. apríla pripravilo centrum pre svojich návštevníkov zážitkovú Aupark akadémiu – barmanskú šou. Vyskúšajte si nakoľko ste zdatní barmani. Pred letom sa takáto zručnosť mimoriadne zíde. Naučte sa pripravovať fantastické miešané nápoje s The CLUB a buďte kráľom či kráľovnou každej letnej párty. V máji nás zase čaká Kulinárska šou.

Po osviežujúcom nápoji sa nabite adrenalínom a inšpiráciami, kam na letnú dovolenku. Aupark odštartoval pravidelné premietania s obľúbenou cestovnou kanceláriou BUBO. Lovci zážitkov začali svoje rozprávanie premietaním o ostrove cigár, rumu a salsy – Kube. Pokračuje sa o čosi severnejšie. Ak vás láka neskrotná krása škandinávskych krajín, nenechajte si ujsť premietanie o Islande a Nórsku, ktoré bude v sobotu 30. apríla. Severské krásky vám predstaví Jozef Zelizňák, ktorý navštevuje sever už 21 rokov. Mimo iné, prekladá tie najslávnejšie škandinávske knihy do slovenčiny. Určite ste čítali niektorú z kníh Jo Nesba alebo trilógiu Millenium. Využite jedinečnú možnosť a opýtajte sa ho na všetko, čo vás na týchto krajinách zaujíma.

V máji sa dobrodruhovia spolu s vami vyberú pre zmenu do Iránu, Tibetu, Nepálu ale aj Indie, či Dubaja a čaká vás i lahôdka s najscestovanejším Slovákom – Lubošom Fellnerrom a jeho premietanie s názvom 100 krajín. Tie najočarúcejšie miesta na zemi vás čakajú každú sobotu v čase od 17:00 do19:00 hod, vždy na 2. poschodí.

A aby ste na fotkách z ciest vyzerali dobre, nezabudnite sa zastaviť v časti venovanej kráse a kozmetike – 30. apríla na váš čaká kúsok Paríža – Marionnaud Beauty tour. Poraďte sa s odborníkmi, ošetrite svoju pleť ešte pred letom a vyzerajte sviežo a oddýchnuto.

Poďte do Auparku za zábavou a oddychom, nech už je vaša predstava akákoľvek, obľúbené centrum vám ju splní.

Foto: Aupark
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Aupark Bratislava