Pexels anastasia shuraeva 8466776.jpg

Tipy, ako začať nový školský rok s úsmevom

Začiatok školského roka môže byť pre nastupujúce deti a ich rodičov naozaj veľkou výzvou. Po letnom období plnom dovoleniek a oddychu prichádza totiž na rad množstvo povinností, ktoré musíme pred návratom detí do školských lavíc splniť.
Et_8141 20220316.jpg

Spokojnosť je štýl, ktorý pristane každému

V nákupnom centre Aupark sa začína oslava rôznorodej krásy a jedinečnosti s názvom Everyday Beautiful. Pridajú sa k nám aj známi influenceri a osobnosti, ktoré vás navedú na cestu lásky a rešpektu k sebe.
Tlacova_sprava_baner_1280x840px.jpg

OC Aupark Košice oslavuje 10 rokov

Obchodné centrum Aupark Košice oslávilo jubilejných 10 rokov od svojho otvorenia. 10. novembra 2011 obchodné centrum v Košiciach otvorilo svoje brány pre širokú verejnosť a tešilo sa veľkej popularite a návštevnosti od prvých dní po svojom otvorení.
Aupark.jpg

Zažite Magickú krajinu jednorožcov v Auparku

Detská lanová dráha, originálny foto kútik s motívmi jednorožca, maľovanie na tvára dokonca i jediná cukráreň u jednorožca v meste – Aupark Bratislava pozýva všetkých milovníkov leta a zábavy do svojej „Magickej krajiny jednorožcov“.
Fashion live film festival.jpg

Fashion LIVE! prinesie do kín kvalitné filmy zo sveta módy

Najväčšie módne podujatie Fashion LIVE! sa prvýkrát dostáva aj do filmových kinosál. Spoločne s generálnym partnerom Aupark prináša na Slovensko po prvýkrát filmový festival, ktorý sa počas celých štyroch dní bude venovať móde a na mušku si zoberie slávnych domácich i svetových dizajnérov. Fashion LIVE! Film Festival sa uskutoční 18. – 21. 4. 2018 v priestoroch Cinema City v nákupnom centre Aupark v Bratislave.