Skupina VSE Holding na Profesia days 2022

Sales executives distributing brochures to business executives at an exhibition
Foto: Getty Images

Skupina VSE Holding pozýva na Profesia days 2022. V dňoch 5. a 6. októbra 2022 sa v priestoroch košického Kulturparku predstaví ako zamestnávateľ, ktorému záleží na zamestnancoch i na udržateľnom podnikaní. Prinesie nový pohľad na prácu s ľuďmi a ukáže ako sa dá prepojiť práca s angažovanosťou pre trvalo udržateľné aktivity.

Skupina VSE Holding podporuje udržateľný rozvoj, venuje pozornosť vlastnej činnosti a jej dopadom na životné prostredie, angažuje svojich zamestnancov a pozitívne vplýva i na rozvoj komunity. Samozrejme, pomáha i svojim zákazníkom na ich ceste k udržateľnému podnikaniu. „Veríme tomu, že aj uchádzačom o zamestnanie záleží na tom, ako zodpovedne podnikajú ich budúci zamestnávatelia,“ opisuje Andrea Danihelová, hovorkyňa spoločnosti.

„Účastníci veľtrhu budú mať príležitosť zoznámiť sa s našim aktivitami aj prostredníctvom videí, ktoré premietneme v našom stánku. Určite zaujme aj samotný stánok v netradičnom dizajne a so živými kvetmi,“ dodáva A. Danihelová.

Hlavný partner pódia

Súčasťou veľtrhu práce je aj program prednášok na hlavnom pódiu. Skupina VSE Holding, ako hlavný partner pódia, tiež využije príležitosť a naviaže na tohtoročnú tému, ktorou sú zručnosti. Monika Löfflerová, vedúca odboru Rozvoj a vzdelávanie VSE Holding, predstaví programy, vďaka ktorým zamestnanci rozvíjajú svoje silné stránky. Doplní ju Štefan Džačko, vedúci odboru Obchodné služby VSD, a na vlastnom príbehu potvrdí, ako sa vďaka vytrvalej práci s ľuďmi dá vybudovať kariéra, ktorá napĺňa a baví.

Súťaž

„Pripravujeme aj súťaž na našom FB profile Dokáž to v energetike,“ zdôrazňuje hovorkyňa spoločnosti. Stačí, ak návštevníci festivalu odpovedia na jednoduché otázky o šetrení energie a budú zaradení do žrebovania o smart hodinky a ďalšie ceny.

Stabilný a atraktívny zamestnávateľ

Skupina VSE Holding ponúka prácu nielen elektromontérom, ale aj IT špecialistom, technikom, obchodníkom či právnikom. Uplatnenie v spoločnosti môže nájsť naozaj široké spektrum uchádzačov s rôznym vzdelaním či zameraním a v rôznych vekových kategóriách. „Aktuálne hľadáme kolegov pre prevádzku a výstavbu VN a NN sietí, agentov call centra, mzdových špecialistov, IT špecialistov a ďalších,“ upresňuje A. Danihelová, hovorkyňa spoločnosti.

Sme skupina spoločností, ktoré zákazníkom zabezpečujú stabilnú a bezpečnú distribúciu a dodávku energií, bez ktorých si dnešný život nedokážeme predstaviť. Pracovať u nás znamená starať sa o zákazníkov a ich domovy. Sledujeme pritom naše tri strategické ciele – rast, digitalizáciu a udržateľnosť.

V súťaži Najatraktívnejší zamestnávateľ sa už niekoľko rokov umiestňujeme na popredných priečkach. Naši zamestnanci oceňujú predovšetkým dobrú pracovnú atmosféru, pracovnú istotu a stabilitu, dobré meno spoločnosti či nadštandardné benefity.

Veľtrh práce Profesia days bude po prvý krát dvojdňový a pre verejnosť bude otvorený od 10.00 do 19.00 hod., vstup do Kasární Kulturpark je bezplatný. Stánok Skupiny VSE Holding – hlavného partnera pódia a zamestnávateľa, ktorému záleží na ľuďoch a na životnom prostredí – nájdu uchádzači priamo pred pódiom.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie VSE Holding