Chvíle hrôzy na súde vo Wilberi, muž obvinený z vraždy si počas pojednávania podrezal hrdlo

Aubrey Trail
Aubrey Trail obvinený z vraždy si na súde podrezal hrdlo. Foto: SITA/AP

WILBER 25. júna (WebNoviny.sk) – V meste Wilber v americkom štáte Nebraska v utorok pokračoval súd s dvojicou podozrivou z vraždy bez prítomnosti jedného z obvinených, ktorý si počas pondelňajšieho pojednávania priamo v súdnej sieni podrezal hrdlo.

Mužovi v nemocnici zachránili život

Päťdesiatdvaročný Aubrey Trail v pondelok zrazu zakričal „Bailey je nevinná a všetkých vás preklínam!“ a následne si ostrým predmetom podrezal hrdlo. Bailey Boswell, ktorú sa Trail snažil brániť, je druhá z obvinených, má 25 rokov a s Trailom spolu bývali.

Podľa Trailovho právneho zástupcu jeho mandantovi zachránili život v nemocnici, no na utorňajšie pojednávanie sa rozhodol neprísť.

So zavraždenou si dohodli stretnutie cez Tinder

Trail a Boswell sú obžalovaní z vraždy 24-ročnej Sydney Loofe, ku ktorej došlo v roku 2017. Loofe si na osudný deň dohodla s rovesníčkou Boswell rande cez zoznamovaciu aplikáciu Tinder.

Pripravená na stretnutie!“ písala nadšene Loofe ešte krátko pred dohodnutým časom stretnutia na sociálne siete. Od tohto stretnutia však bola nezvestná a po dvoch týždňoch našli policajti jej mŕtve telo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom