Pozostalých po obetiach a poškodeného pri páde betónového prístrešku v Komárne odškodnia. Rozhodla o tom vláda na stredajšom rokovaní. Návrh na odškodnenie podalo ministerstvo vnútra.
Tragická udalosť sa stala 25. februára. Pred budovou klientskeho centra na Záhradníckej ulici v Komárne spadol betónový prístrešok. Pri nehode jedna osoba v dôsledku zranení zomrela na mieste, druhá osoba utrpela ťažké zranenia a v kritickom stave ju previezli do nemocnice v Nových Zámkoch. V noci z 3. na 4. marca však zraneniam podľahla. Tretia osoba utrpela ľahšie poranenia hlavy.

Klientske centrum v Komárne po tragickom páde prístrešku obnovilo prevádzku v obmedzenom režime
Pozostalí po obetiach a poškodený budú na základne stredajšieho rozhodnutia vlády odškodnení. Ako spresnilo ministerstvo vnútra, navrhovaná výška odškodného sa odvíja od najvyššieho poškodenia na zdraví. Pri ľahkom zranení je to 3 000 eur a pri ťažkom zranení s následkom smrti 30-tisíc eur. Finančné prostriedky na zabezpečenie odškodnenia pozostalých po obetiach a poškodeného poskytne rezort vnútra zo svojho schváleného rozpočtu.
