Policajti v Košickom kraji už majú nového riaditeľa. Priamy výkon služby mu nikdy nebol cudzí, uviedol Solák

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Solák, policajt, košice
Policajný prezident Solák vymenoval do funkcie riaditeľa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Štefana Mulika. Foto: www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Novým riaditeľom Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach bude Štefan Mulik. Do funkcie ho od pondelka 15. januára vymenoval policajný prezident Ľubomír Solák. Informovala o tom košická krajská polícia.

Nový krajský riaditeľ je policajtom od roku 1990, posledných takmer 5 rokov pôsobil vo funkcii zástupcu krajského riaditeľa . „Priamy výkon služby mu nikdy nebol cudzí, a tak, ako sa po celú svoju doterajšiu policajnú kariéru na rôznych útvaroch poriadkovej polície snažil vniesť poriadok medzi ľudí, jeho predsavzatím je vniesť pokoj a poriadok aj do chodu krajského riaditeľstva,“ uviedla košická polícia.

S pokorou som prijal túto funkciu a som odhodlaný urobiť všetko pre to, aby nielen zákonnosť, ale i pokojná pracovná atmosféra viedli k dobrým výsledkom práce policajtov a k šíreniu dobrého mena Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach. Ak bude odmenou spokojnosť občanov, budeme vedieť, že kráčame po tom správnom chodníku, “ povedal novovymenovaný krajský riaditeľ Mulik.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Ľubomír Solák