Pellegrini je chronický klamár, Demokrati ho nachytali „in flagranti“ (video)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
VOĽBY: Volebná noc Petra Pellegriniho
Kandidát na prezidenta SR a predseda strany HLAS - sociálna demokracia Peter Pellegrini (vľavo) počas tlačového brífingu v rámci volebnej noci kandidáta na prezidenta SR a predsedu strany HLAS - sociálna demokracia Petra Pellegriniho v reštaurácii Aušpic pri príležitosti 1. kola prezidentských volieb 2024. Bratislava, 24. marec 2024. Foto: archívne, SITA/Martin Medňanský
Tento článok pre vás načítala AI.

Peter Pellegrini (Hlas-SD) je chronický klamár. Vyhlásila to strana Demokrati, ktorá tak reagovala na tvrdenie prezidentského kandidáta Pellegriniho, že sa nemôže zúčastniť na predvolebnej diskusii s Ivanom Korčokom v Rádiu Expres pre stretnutie s občanmi v regiónoch.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

„V čase diskusie sa však podľa overených informácií zdržiaval na Miletičovej ulici schovaný v kancelárskej budove,“ uviedli Demokrati s tým, že Pellegriniho tak nachytali „in flagranti.

Podpredseda Demokratov Juraj Šeliga uviedol, že aj toto potvrdzuje, že by Pellegrini nebol dobrým a dôstojným prezidentom, ktorého si Slovensko zaslúži.

„Lož má krátke nohy a som presvedčený, že postupne sa verejnosť bude dozvedať o všetkých zradách a účelových klamstvách, ktoré denno-denne produkuje kandidát na prezidenta Pellegrini,“ vyhlásil Šeliga. Predseda strany Jaroslav Naď ďalej uviedol, že Pellegrini „bez lží a faloše nevie ani ráno vstať z postele.“ Demokrati preto vyzývajú všetkých občanov, aby v sobotu prišli k voľbám a volili Ivana Korčoka.

V relácii Rádia Expres mal v utorok Ivan Korčok pôvodne diskutovať aj s protikandidátom Petrom Pellegrinim. Ten však nakoniec dohodnutú účasť zrušil a Korčok v relácii vystúpil sám.

„Ja som včas a vopred oznámil, že sa rozhovoru nezúčastním, keďže budem s vami v regióne,“ uviedol Pellegrini na svojej Facebookovej stránke.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Juraj ŠeligaPeter Pellegrini
Firmy a inštitúcie DemokratiHlas-SDRádio Expres