Namraz na osemnásť stupňov pod nulou a získaj 1800 EUR. Jägermeister rozdáva rozprávkové výhry

Jager_hostesky_01_crop.jpg
Foto: Jägermeister

Jägermeister spustil zaujímavú aktivitu, v ktorej chce motivovať svojich zákazníkov k tomu, aby svoj obľúbený likér zložený z 56 bylín mrazili aj doma. V druhej polovici septembra preto začali po Slovensku jazdiť „Jägermeister komandá“, ktoré ľuďom v domácnostiach kontrolujú, či majú fľašku Jägermeister správne namrazenú na -18°C ICE COLD. Po predchádzajúcej registrácii do súťaže môžete vyhrať atraktívny finančný obnos.

Registrovať sa jednoducho môžete na webe www.chcemdomraznicky.sk a vylosovaných účastníkov navštívi Jägermeister team priamo u vás doma. Potom zmerajú teplotu namrazenej fľaše Jägermeister. Za nameraných osemnásť stupňov pod nulou získate all-in, 1800 EUR! Osemnásť stupňov pod nulou je totiž ideálna teplota pre podávanie tohoto bylinného nápoja. Vyhrať môže každý. Promo tím totiž navštívi všetky regióny na Slovensku a celkom chce rozdať až 80 000 Eur.

Ľadová namrazenosť je neoddeliteľnou súčasťou značky už veľa rokov a cieľom je ukázať, ako správne a najlepšie Jägermeister podávať. „Pripravili sme akciu, ktorá u nás nemá obdoby. Je to pre Jägermeister najväčšia spotrebiteľská súťaž akú sme na Slovensku a v Čechách doteraz robili. Chceme verejnosť motivovať k tomu, aby si náš nápoj vychutnávali presne tak ako sa má – ľadovo namrazený. Po minulých akciách tohoto typu, pre spotrebiteľov maximálne zjednodušujeme mechaniku a stačí, že nám dá na webe vedieť, kde mrazí a ostatné je už na nás. Nepotrebujete žiadny bloček, žiadny registračný kód, stačí mať akúkoľvek fľašku Jägermeister v mrazničke a my prídeme s tímom a výhrou až k dverám.“ povedal ku kampani Michael Bouda, marketingový riaditeľ Mast-Jägermeister.

Nezabudnite sa zaregistrovať a vložiť aspoň jednu fľašku Jägermeistera do mrazničky. Ako sa vraví, keď motyka vystrelí, skvelá výhra bude práve vaša.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Jägermeister