Hnutie Sme rodina – Boris Kollár kritizuje vyhlásenia, že súčasná vláda nemá alternatívu

Boris Kollár
Predseda NR SR Boris Kollár (Sme rodina). Foto: archívne, SITA/Marko Erd.

BRATISLAVA 16. augusta (WebNoviny.sk) – Najčestnejším riešením by bolo usporiadať predčasné voľby a začať s novou vládou. Tvrdí to hnutie Sme rodina – Boris Kollár v súvislosti so súčasnou krízou vo vládnej koalícii. Hnutie dodáva, že už pri svojom vzniku si dala súčasná vládna koalícia do vienka klamstvo a podvod na voličoch, konkrétne na voličoch strán Sieť a Most-Híd.

„Koalícia tvrdila, že treba postaviť hrádzu extrémizmu aj za cenu porušenia volebných sľubov. My sme vždy tvrdili, že ak je tu nejaký extrémizmus, tak je to najmä nehorázne, bezbrehé rozkrádanie. Práve v tejto koaličnej kríze boli prerazené všetky dná tohto rozkrádania,“ uvádza sa v stanovisku hnutia Sme rodina.

Hnutie tiež kritizuje vyhlásenia, že súčasná vláda nemá alternatívu. „To však nemôže posudzovať ani Andrej Danko, ani Robert Fico, ani Béla Bugár. To môžu posudzovať len voliči vo voľbách a nikto iný. Preto najrozumnejším a najčestnejším riešením by bolo usporiadať predčasné voľby a začať s novou vládou a novým, nekorupčným a nekoristníckym spôsobom práce,“ dodalo hnutie Sme rodina – Boris Kollár.

 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej DankoBéla BugárBoris KollárPeter PlavčanRobert Fico
Firmy a inštitúcie Most-HídSme rodina - Boris KollárSMER-SDSNS Slovenská národná strana