Img_5527.jpg

Trenčín, mesto jógy a sebarozvoja

Uplynulú sobotu privítal ONE & ONLY Festival všetkých, ktorí chceli relaxovať, zacvičiť si jogu, či dozvedieť sa viac o tom, ako zlepšiť svoj život.
Dsc_0209.jpg

Druhý ročník festivalu Aróma sa niesol v znamení rozmanitých vôní, chutí a hudobných zážitkov

V piatok a v sobotu 6.- 7. 9. 2019 sa konal v centre Trenčína pri Dome armády Festival vôní, chutí a zážitkov – festival Aróma. Podujatie bolo rozdelené do viacerých zón – nadšenci sladkého, slaného, exotického, ale aj  bezlepkového a paleo jedla si mohli vybrať z bohatej ponuky streetfoodových jedál a kuchýň, milovníci výberovej kávy, kvalitnej čokolády, čaju, vína, remeselného piva a ďalších nápojov sa určite zastavili pri ochutnávkach vo veľkokapacitnom stane, program prebiehal na zastrešenom pódiu s LED obrazovkou.
Img_1441 1.jpg

Objavte svoju jedinečnosť!

ONE & ONLY Festival v sebe nesie posolstvo jedinečnosti. Uvedomenie si svojej unikátnosti je prvý krok k vlastnému sebarozvoju. A práve spoznať samého seba po mnohých stránkach vás pozývame už po druhýkrát do Trenčína!
Hlavna.jpg

Trenčín, mesto jógy

Hlavným mottom prvého ročníka ONE & ONLY Festivalu bolo “Ja som jedinečný”. Uplynulá sobota patrila oslavám jedinečnosti ľudského bytia, rôznym formám osobného sebarozvoja a jóge.
Screenshot_965.jpg

Objavte svoju jedinečnosť!

„Ja som jedinečný”, to je motto prvého ročníka ONE & ONLY Festivalu, na ktorý vás pozývame do Trenčína. Oslávte svoju jedinečnosť a zistite, ako jednoducho a pritom trvalo dokážeme sami seba rozvíjať.