Foto: Konflikt šoférov sa skončil obvinením, jeden z nich zobral stoličku a trieskal po vozidle

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
POLÍCIA: Konflikt šoférov nákladných áut
Konflikt medzi vodičmi nákladných áut, ktorý sa ešte v nedeľu odohral na parkovisku v blízkosti hraničného priechodu Čunovo - Rajka, sa skončil obvinením. Šoféri vo veku 37 a 53 rokov sa pohádali po predchádzajúcom popíjaní alkoholu. Starší napadol mladšieho, ten sa zamkol v kabíne ťahača. Útočník potom schytil stoličku a trieskal po vozidle, pričom poškodil dvere. Privolaní policajti 53-ročného Bulhara zadržali a obvinili z poškodzovania cudzej veci. Bratislava, 11. apríl 2017. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 11. apríla (WebNoviny.sk) – Konflikt medzi vodičmi nákladných áut, ktorý sa ešte v nedeľu odohral na parkovisku v blízkosti hraničného priechodu Čunovo – Rajka, sa skončil obvinením.

Šoféri vo veku 37 a 53 rokov sa pohádali po predchádzajúcom popíjaní alkoholu. Starší napadol mladšieho, ten sa zamkol v kabíne ťahača. Útočník potom schytil stoličku a trieskal po vozidle, pričom poškodil dvere.

Privolaní policajti 53-ročného Bulhara zadržali a obvinili z poškodzovania cudzej veci. V prípade dokázania viny mu hrozí až ročný trest.

POLÍCIA: Konflikt šoférov nákladných áut
Konflikt medzi vodičmi nákladných áut, ktorý sa ešte v nedeľu odohral na parkovisku v blízkosti hraničného priechodu Čunovo – Rajka, sa skončil obvinením. Šoféri vo veku 37 a 53 rokov sa pohádali po predchádzajúcom popíjaní alkoholu. Starší napadol mladšieho, ten sa zamkol v kabíne ťahača. Útočník potom schytil stoličku a trieskal po vozidle, pričom poškodil dvere. Privolaní policajti 53-ročného Bulhara zadržali a obvinili z poškodzovania cudzej veci. Bratislava, 11. apríl 2017.
POLÍCIA: Konflikt šoférov nákladných áut
Konflikt medzi vodičmi nákladných áut, ktorý sa ešte v nedeľu odohral na parkovisku v blízkosti hraničného priechodu Čunovo – Rajka, sa skončil obvinením. Šoféri vo veku 37 a 53 rokov sa pohádali po predchádzajúcom popíjaní alkoholu. Starší napadol mladšieho, ten sa zamkol v kabíne ťahača. Útočník potom schytil stoličku a trieskal po vozidle, pričom poškodil dvere. Privolaní policajti 53-ročného Bulhara zadržali a obvinili z poškodzovania cudzej veci. Bratislava, 11. apríl 2017. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia