Foto: Hlina prišiel na žatevný výjazd Fica, na protest vylieval ovčie mlieko

Alojz Hlina
Predseda strany KDH Alojz Hlina vypúšťa 100 litrov ovčieho mlieka pred poľnohospodárskym družstvom na protest proti tomu, že ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná uprednostnila PR akciu namiesto rokovania s chovateľmi oviec. Drahovce, 11. júl 2017. Foto: SITA/Martin Medňanský.

DRAHOVCE 11. júla (WebNoviny.sk) – Predseda KDH Alojz Hlina v utorok prišiel na žatevný výjazd premiéra Roberta Fica.

Fico spoločne s ministerkou pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabrielou Matečnou navštívili Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo v Drahovciach pri Piešťanoch, aby sa oboznámil s priebehom žatvy na Slovensku.

Hlina pred areálom družstva vylieval ovčie mlieko na protest proti tomu, že ministerka Matečná zrušila na utorok naplánované stretnutie so slovenskými chovateľmi oviec.

Alojz Hlina
Predseda strany KDH Alojz Hlina a exminister poľnohospodárstva Stanislav Becík počas protestu ovčiarov, ktorí nechali vypustiť 100 litrov ovčieho mlieka pred poľnohospodárskym družstvom na protest proti tomu, že ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná uprednostnila PR akciu namiesto rokovania s chovateľmi oviec. Drahovce, 11. júl 2017. Foto: SITA/Martin Medňanský.
Alojz Hlina
Predseda strany KDH Alojz Hlina vypúšťa 100 litrov ovčieho mlieka pred poľnohospodárskym družstvom na protest proti tomu, že ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná uprednostnila PR akciu namiesto rokovania s chovateľmi oviec. Drahovce, 11. júl 2017. Foto: SITA/Martin Medňanský

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alojz HlinaGabriela MatečnáRobert FicoStanislav Becík
Firmy a inštitúcie KDH Kresťanskodemokratické hnutieMPRV Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR